Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
sad smiley
Wysłane przez: Paweł (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 maj 2006 - 03:29:07

Mam juz siebie dosc... jestem cały w tym świństwie, lecze sie od paru miesiecy ale nic nie pomaga, kilka tygodni smarowania róznymi masciami, ostatnio wysmarowałem na sobie dwie tubki curatoderm bylo ok zeszlo prawie do 0 ale po paru dniach wrócilo sie mocniej niz wczesniej

nie wiem juz co mam robic.. brak mi juz wytrwalosci do walki z tą chorobą

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: sad smiley
Wysłane przez: PAWEŁ (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 maj 2006 - 06:06:31

poczytaj forum
i nigdy nie stosuj sterydów, a curatoderm to jeden z silniejszych (nie wolno go stosowac !!!) wyleczenie jest mozliwe ale to ciezka praca i na pewno nie polega na stosowaniu masci

Na poczatek zeby pozbyc sie obiawów poszukaj gabinetu który dysponuje lampa UVB 311 ns i zacznij sie naswietlac ( to w miare szybka i skuteczna metoda na pozbycie sie tego co masz na skórze)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: sad smiley
Wysłane przez: agacinka (87.207.254.---)
Data: 06 maj 2006 - 10:57:21

osobiscie naswietlania mi nie pomogly... zastosuj salisylol 5% to taka barzo gesta oliwa ja ja stosuje na glowe i "zmiekcza" mi moja skorupe na glowie moze i tobie pomoze bez sterydow nie stosuje tego masc mocznikowa jest super a skoro jestes wysypany bardzo mocno to popros lekarza o ta masc z dodatkiem chydrokortyzonu w niklych ilosciach a pomoze ja smaruje ta mascia plecy rece nogi i dziala kosztuje tylko 5 zloty i to jest najlepsze nie martw sie ja sie smaruje dwa lata i skorupa z glowy nie zeszla nawet na jeden dzien...uszy do gory a bedzie dobrze mysl pozytywnie buziole misq i trzymaj sie nie daj sie chorobie a im wiecej bedziesz sie tym przejmowal i steresowal tym bedzie gorzej a wiec usmiech na twarzy i dajesz malenki buziaczki=*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: sad smiley
Wysłane przez: k (217.96.125.---)
Data: 06 maj 2006 - 11:58:20

Ludzie nie piszcie bzdur!!!! curatoderm to nie steryd! proponuje najpierw sprawdzić

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: sad smiley
Wysłane przez: agacinka (87.207.254.---)
Data: 06 maj 2006 - 12:14:50

na jakims temacie wszysycy pisza ze to staryd...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: sad smiley
Wysłane przez: pestka (---.udn.pl)
Data: 06 maj 2006 - 12:53:08

z tego co wiem Curatoderm nie jest sterydem, zawiera pochodne witaminy D3, nie stosowałam tego więc nic więcej nie moge powiedziec.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: sad smiley
Wysłane przez: Ali (195.205.97.---)
Data: 06 maj 2006 - 13:26:27

Rozumiem bo tez tak miałam.1)Pomyś,że to ustąpi.Uzbrój sie w cierpliwosc i daj sobie jakiś miesiąc-trudno ,nie mam cudów,swoje ptzreba odcierpiec.2)Sam sobie z tym nie dasz rady-weż sobie skierowanie do dobrego szpitala i spokojnie sie tam udaj.Mają tam przewaznie maści z cygnoliną i lampy PUVA i UVB-na pewno pomoże!3) NIE LECZ SIE SAM!!!ja też tego próbowałam,packałam sie różnym świnstwem a skończyło sie to na tym,że dostałam zapalenia skóry i dopiero wtedy myślałam że sie wścieknę bo swędziało jak cholera,nie wspominając o wygladzie i o tym że leczenia trwało dłuzej4)Staraj sie złapac totalnego doła(inni mają duuużo gorzej).bo stres nasila objawyi tworzy sie błedne koło.powodzenia!!!Na pewno będzie dobrze!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: sad smiley
Wysłane przez: Ali (195.205.97.---)
Data: 06 maj 2006 - 13:28:32

W poprzedniej notatce paskudnie sie okropnie mi sie źle napisałoyawning smileyczywiscie chodziło mi o to żeby NIE złapac totalnego doła :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: sad smiley
Wysłane przez: janina (80.51.226.---)
Data: 06 maj 2006 - 21:22:36




NIEPRAWDA!!!!!!!!!!!!!!! curatoderm TO NIE STERYD. Jest to masć podobna do psorcuranu lub do daivonexu/pochodna witaminy D3/. PAWEŁ napisał(a):

> poczytaj forum
> i nigdy nie stosuj sterydów, a curatoderm to jeden z
> silniejszych (nie wolno go stosowac !!!)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: sad smiley
Wysłane przez: Aagulka (---.zgora.dialog.net.pl)
Data: 06 maj 2006 - 22:03:29

Witaj w klubie ! mam 14 lat, od 13 jestem chora na ta cholerną łuszczyce :/;/ juz mam dosyc ! mysle o tym zeby sie zabic ! mam kochanych Rodziców, ale pyskuje , batrdzo pyskuj ! i stres powoduje wyesiew , ale jak tu sie nie denerwowac ! mam dosyc, jak mysle o smarowaniu to mi sie noedobrze robi ;(sad smileysad smileysad smileysad smiley jeju ja juz mam dosc juz wystarczy ;(sad smileysad smileysad smiley Trzymaj sie cieplutko ...;smiling smileysad smileysad smileysad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: sad smiley
Wysłane przez: Paweł (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 maj 2006 - 03:25:32

Witam wszystkich ponownie :-) Dziękuje wszystkim za odpowiedzi za każdą z osobna przeczytałem wszystkie uważnie.
Teraz lecze sie prywatnie i naświetlam lampą UV, byłem juz na kilku zabiegach i jest coraz lepiej ale ostatnio chyba za blisko stanąłem i całe plecy sobie strasznie spaliłem sad smiley nawet na słoncu sie nigdy tak nie spiekłem,
dopiero 4 naswietlenia za mną i widze poprawe.

Kiedys wyleczylem sie na 0 kilkutygodniowymi wakacjami nad morzem, opalanie na plazy itp kilka tygodni praktycznie cały czas na słoncu , od rana do wieczora na plazy z przerwą tylko na obiad i przez kilka lat nie miałem nic, ale teraz nie mam czasu na takie wakacje sad smiley

Ehh przykra jest ta choroba, nie mówie juz o sobie bo przykro mi jest również ze wielu ludzi musi sie meczyc z jej gorszymi postaciami a nie wszyscy maja srodki i warunki zeby to w ogóle zaczac leczyc... a sa przeciez gorsze nieszczescia.

A tak poza tym to pozytywne myślenie to 50% sukcesu :-)

Pozdrawiam i życze dużo słoneczka i zdrowej skóry :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: sad smiley
Wysłane przez: Karolina (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 maj 2006 - 17:13:28

AGULKAabsolutnie nie nalezy sie zalamywac znajdz kogos z kim bedeziesz mogla porozmawiac, na tym forum jest naprawde wiele osob ktore chetnie pogadaja, doradza i wysluchaja zalow.
spokojnie 13 lat do ja choruje od 16 lat zalamuje sie chyba za kazdym nawrotem choroby bo wiem jak z nia sie ciezko zyje a jak wspaniale jest kiedy czlowiek moze wyjsc na ulice w krotkim rekawku. ja przezywam teraz nawrot choroby czeka mnie lato z dlugim rekawkiem chociaz i to pewnie nie wiele da bo zmiany pojawily mi sie juz na dloniach az tak dlugich rekawow nie mam :]
pozdrawiam serdecznie
jesli masz ochote to pisz na adres [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: sad smiley
Wysłane przez: anka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 maj 2006 - 12:11:57

słuchajcie chyba kazdy z nas "biedroneczek" ma chwile załamania ale to minie i bedzie lepiej ja rzucilam studia pozbylam sie wszelkich stersow i co ładnie znika aby tak dalej bo od pazdziernika zaczynam nowe studia i nowy rozdzial zycia a pomaga mi bardzo moj menior super koles
a obecnie to sie cygnolinka packam ale jakie efekty POZDRAWIAM !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.