Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
on clinic
Wysłane przez: ewelina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 maj 2006 - 11:35:23

choruje na łuszczyce od dziecka , stosowałam już chyba wszystkie formy leczenia z bardzo marnym skutkiem. Wpadła mi ostatnio w oko reklama kliniki on clinic i w związku z tym mam pytanie : czy ktoś może mi coś na ten temat powiedzieć? Może są zadowoleni z kuracji i podzielą się doświadczeniami?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: on clinic
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 25 maj 2006 - 11:38:24

Ewelina wpisz w wyszukiwarce slowo on clinic i wyswietla ci sie posty bo o tym bylo duzo...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: on clinic
Wysłane przez: Karolina (82.160.28.---)
Data: 27 maj 2006 - 16:02:32

uciekac , nie wchodzic, no, don't do it!!!!!!!!!!!
wielu osobom nie pomoglo leczenie zamiast mniej plamek mieli tylko mniej kasy w portfelach .
sama przechodzilam leczenie w krakowskim odziale dziekuje wiecej tam nie pojde strata czasu i pieniedzy
. ale dezyzja nalezy wylacznie do ciebie
cenik z krakowa jakies 100 za wizyte, 100 od kremow pewnie przepisza ci dwa wiec 200 i jesli masz na glowie to jeszcze zel za 60 zl to daje jakies 460 od jednorazowej wizyty kup sobie neotigason wyjdzie taniej bo tylko 170 zl za trzy miesiace kuracj albo DCT za jedyne 25 w obydwoch przypadkach u mnie byla znaczna poprawa natomiast po on clinic zero rezultat?w

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: on clinic
Wysłane przez: Krysia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 maj 2006 - 03:57:39

popieram w 100% Karolinę,tam sa tacy sami lekarze co normalnych przychodniach i stosują te same metody co wszędzie

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.