Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: pogoda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 maj 2006 - 17:06:54

CZY KTOŚ WIE JAKI KOLOR BRANZOLETEK JEST OD ŁUSZCZYCY JEZELI NIE TO ZRÓBMY COS ABY TAKIE POWSTAŁY POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: zuzanka (---.proxy.aol.com)
Data: 17 maj 2006 - 17:18:49

he he , dobry pomysl, !!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 maj 2006 - 18:31:41

ciekawe , moze czerwone w kropeczki ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 17 maj 2006 - 19:47:13

no i po co sie naznaczac; uwazam, ze nie jest to ciekawy pomysl; przeciez to tylko choroba, a my jestesmy tacy jak inni, a bransoletki zalozylyby tylko osoby chore, bo watpie, ze jakas osoba zdrowa/no moza z rodziny/ zalozy sobie taka bransoletke

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: pogoda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 maj 2006 - 20:39:08

WIOLUSIA A CO CZY TRZEBA SIE TAK BARDZO WSTYDZIC JA JĄ MAM I TYLE A BRANZOLETKA ZNACZY ZA POPIERASZ I JESTES ZA LUDZMI CHRYMI NA ŁUSZCZYCE TO NIE WYROK !!!!!!!!!!!!!!!!!!1 JA JESTEM ZA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 17 maj 2006 - 20:47:39

ja tez jestem za to wspanialy pomysl tylko jak to zorganizowac?? ale w razie czego wchodze w to

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: jaro (---.lublin.mm.pl)
Data: 17 maj 2006 - 21:17:08

Dziewczyny,dajcie spokój już tak naznaczonych jak my jesteśmy to chyba nikt nie jest, ale dla draki w przypadku jakichś spotkań czy zlotów owszem czemu nie, już dawno zapomniałem jak to było na koloniach.
I oby tu nikt nie zastosował tego gumowego atrybutu jakim jest prezerwatywa aby pokazać jak się czuje, tak jak to zkwitował zajączek w pewnym kawale.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: pogoda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 maj 2006 - 23:18:07

MOŻE JARO MASZ RACJE ALE TRZEBA COS ZROBIC DLA NAS CO ? MA NAS ŁĄCZYC TYLKO DRAPANIE ALBO ZAMĘCZANIE SIĘ NIETYLKO BRANZOLETKA ZNACZY ZE JESTES CHORYRZY TO ZNACZY ZE POPIERAMY TYCH LUDZI ZE JESTESMY ZE NIMI.ITD WIEC PO CO TAK SIE UKRYWAC SĄ GORSZE CHOROBY I NIKT SIE NIE WSTYDZI JAK DOWIEM SIE JAKI TO KOLOR I JA ZDOBEDE TO DUMNIE DEDĘ JĄ NOSIC JA SIE NIE WSTYDZE


MAM 75% ŁUSZCZYCY NA CIELE BOLI .SWĘDZI.SYPIE SIE I POWIEKSZA



POZDRAWIAM POGODA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: ziom (---.79.192.11.cableonline.com.mx)
Data: 18 maj 2006 - 02:53:53

pierdole, nie robie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: pogoda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 maj 2006 - 07:46:10

ziom!!!!!!!!!!!!!! czego nie robisz???????????? i nie pisz takich brzydkich wyrazów bo to zawsze 2 kropeczki więcej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 18 maj 2006 - 08:34:20

tak wstydze sie tej choroby, bo niby czym mam sie cieszyc i czym mam sie chwalic? Myslisz, ze taka bransoletka cos zmieni? Nie te realia pogodo; wystarczy mi ona na ciele; poza tym nie ma sprawy, moge sie angazowac w jakies przedsiewziecia zwiazane z luszczyca, ale bransoletki to nie dla mnie, dla mnie to jest nie dobry pomysl, choc nie wiem czy jakby sie pojawily to czy bym nie kupilatongue sticking out smiley napewno nie jesli beda czerwone w kropki;
ziom co chciales przekazac? Popieram pogode: nie pisz takich brzydkich wyrazow

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 maj 2006 - 09:04:45

to tylko symbol , nosze juz różową chociaz nie jestem chora i gdyby pojawily sie branzoletki ktore "popieraly by " walke z ł. być może kupilabym tez i nosila

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: ziom (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 maj 2006 - 09:25:26

zaczepcie se brudne szmaty na gebie zamiast tej gumki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: pogoda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 maj 2006 - 11:29:02

MYSLAŁAM ZE JESTES TYLKO CHORY ZA ŁUSZCZYCE ZIOM ALE MYLIŁAM SIE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 18 maj 2006 - 11:33:21

tylko, ze np roznica jest taka, ze jak nosisz bransoletke, ktora ma symbolizowac np walke z rakiem piersi, to chodzi tu przede wszystkim o nawolywanie to czestszych badan i kontroli lekarskich; a ta bransoletka nasz co mialaby sugerowac? Walke przeciw genom? Przeciez przecietny luszczyk jest czesciej u dermatologa niz w parku na spacerze/tu akurat taki przykladtongue sticking out smiley/; wielu naukowcow i lekarzy dwoi sie i troi nad pojeciem luszczyca, a co dopiero nad lekarstwem na to; tym bardziej, ze jest ona tak zroznicowana: twoja bransoletka bedzie walczyla z czestym przebywaniem na slonku, a innej osoby do przebywania na tym slonku;
poza tym co bedzie przedstawiac ta bransoletka? We are the best becouse we have psoriasis? Czy: Respect 2 Person With Psoriasis? Nie widze tego w ogole; a jaki kolor? jak czerwone w kropki to juz w ogole kaszana; choc kto wie czy wasze pomyslu sie nie ziszcza, jak tak to na znak solidarnosci kupie, ale nie wiem czy bede nosictongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: pogoda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 maj 2006 - 13:52:05

Nie tylko ma to znaczycz z częstym przebywaniu na slonku! Ma to walczyć w pomaganiu znalezienia jakiejść metody aby mam pomóc ,aby ludzie zwrócili uwage że luszczyca to nie pryszcze tylko powarzna choroba.jest nas duzo ja np. nieposiadajac internetu myslałam że jestem tylko ja chora i kilka osób z którymi spotykam się w przychodni.nie miałam pojecia że tylu ludzi choruje. ja o brenzoletki będę walczyła nie wiem jak ? ani gdzie? ale nopweno zrobie wszystko w tej sprawie! A pomysł z czerwonym kolorem w kropeczki jest złośliwy!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 18 maj 2006 - 15:41:25

ja napewno bede nosila ta bransoletke nie wiem jak mam to wytlumaczyc ale jak bym ja nosila napewno czulabym sie lepiej nie mozna sie przeciez ukrywac z powodu łuszczycy to swietny pomysl i fajnie by bylo juz cos organizowac czekam na dalsze informacje na ten temat musily sie solidaryzowac lolki buziaczki smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 maj 2006 - 17:42:04

to ze napisalam "czerwone w kropeczki " wyzej kilka postow , to bylo napisane tak tylko dla przykaladu , kolor takiej branzoletki moze byc zupelnie inny moze byc nawet zielony , zle zrozumialyscie te kropki !!!!!!!!! i wogole jak sie domyslam to przeciez nie chodzi o kolor tylko o idee przedsiewzięcia !!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 18 maj 2006 - 17:47:19

Coś w tym może byc smiling smiley ja np nosze łancuszek na ręce z napisem ze choruje na cukrzyce itd ale to raczej ma mi pomoc niz obchodzić z tym ze choruje smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: GUMOWE BRANZOLETKI!!!!!!!!!!!!!
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 18 maj 2006 - 17:50:05

ewa nie tlumaczsie mi bransoletka w kropki calkowicie odpowiada badzo pomyslowesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.