Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
delatar + solcokreasal maść
Wysłane przez: aga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lis 2005 - 15:18:44

używam na ciało tych dwóch maści. Czy może ktoś użwał ich również razem. Jedna do złuszczania a druga delatar po złuszczeniu. Czy daje to jakieś efekty.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: delatar + solcokreasal maść
Wysłane przez: tomek (---.z.katowicka.punkt.pl)
Data: 26 lis 2005 - 00:03:19

To może pomóc. Co prawda raczej po czasie, ale zawsze. Te maści są bezpieczne, bo bez sterydów.
Ja doustnie biorę też 30000 jm Beta-karotenu oraz olej z wiesiołka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: delatar + solcokreasal maść
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lis 2005 - 09:01:26

Tomek czy karoten i olej z wiesiołka pomaga ci? Czy coś więcej stosujesz ? Ja biorę omega 3,beta-karoten,bio-błonnik i popijam ziółka betasol i nie widzę poprawy.Dodatkowo smaruję się ozonellą i moczę w soli bocheńskiej.Czasami używam ziól do przemywania.Dodam że byłam na diecie głodówkowej 3 dni .I nic nie pomaga. Poza tym nie piję alkoholu ani kawy,nie palę,staram się wyciszać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: delatar + solcokreasal maść
Wysłane przez: ulka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lis 2005 - 16:04:47

mi obie maści pomogły.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: delatar + solcokreasal maść
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lis 2005 - 20:14:29

Ula, co to znaczy pomogły,czy pozbyłaś się np.czerwonych plam ?Jak długo je stosowałaś ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: delatar + solcokreasal maść
Wysłane przez: Basia (---.bielsko.dialog.net.pl)
Data: 26 lis 2005 - 21:52:15

Teresko! Dokładnie używałam tego wszystkiego co Ty , do tego jeszcze naświetlania lampami PUV, grota solna , błoto z morza martwego- bez efektów . Ostatnio zauwazyłam nowe wykwity na rękach i nogach które tam do tej pory nie występowały! jestem załamana! Podejęłam decyzję - chyba zacznę leczyć się uryną ale muszę się zorientować jak się do tego zabrać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: delatar + solcokreasal maść
Wysłane przez: wiola (---.odolanow.sdi.tpnet.pl)
Data: 30 maj 2006 - 23:56:13

Na co uzywacie tych maści , bo ja mam łojotok i niewiem czy delatar może mi pomóc i co jest dobre na brązowe plamy na twarzy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: delatar + solcokreasal maść
Wysłane przez: radek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 cze 2006 - 14:04:56

UWAGA: OD 15.06.2006 POSIADAM W CIĄGŁEJ SPRZEDAŻY SKUTECZNY I POSZUKIWANY W POLSCE KREM NA ŁUSZCZYCE "UDDERLY SMOOTH" (PRODUKCJA USA) 114ml.CENA 170zł.+koszt wysyłki.
ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAM ([email protected])

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.