Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Co jesc???
Wysłane przez: Karolcia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 maj 2006 - 17:32:27

Witam.Od 3 lat walcze z łuszczycą.Interesuje mnie sposób odzywiania w tej chorobie,wiele osób radziło mi zeby nie jesc mięsa,cytrusów i innych rzeczy czy to prawda?Co jesc by zmniejszyc wysiew łuszczycy.(faktycznie jedząc często pomarancze widze ze łuski sa bardzo twarde i szybciej mi sie nawarstwiaja ale czy to niezłudzenie????)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co jesc???
Wysłane przez: Karolina (82.160.28.---)
Data: 29 maj 2006 - 18:16:08

ja jem wszystko nie ograniczam się do niczego ale jem też duzo warzyw i owoców(ale to raczej dlatego żeby było zdrowo i mniej kalorycznie). Nie zauważylam żeby jedzenie mialo jaki kolwiek wpływ na wygląd mojej skóry a choruje juz 16 lat. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co jesc???
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 maj 2006 - 20:48:46

Ja również zauważyłam,że po cytrusach-mandarynki,mam wiecej wysiewow.Orzechy włoskie ,ostre przyprawy tez nasilaja u mnie zmiany. Natomiast zauważyłam,że herbata czerwona i .....! Red Bull powodują zmniejszenie i zblednięcie zmian.Myślę,że duży wpływ na naszą skórę ma metabolizm na poziomie watroby.A jak reagujecie na pomidory?Ja mam więcej wysiewów.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co jesc???
Wysłane przez: Chomiczka (---.kryry.eu.org)
Data: 29 maj 2006 - 21:13:39

noo najlepiej to nic nie jeść tongue sticking out smiley
nie no żartuje, a więc ja nie jem W OGÓLE (to ważne) czekolady i cytrusów. To są 2 rzeczy których w ogóle nie jem smiling smiley
a ograniczam sie do picia mleka (tzn mleka nie pije w ogóle, ale budyń sobie zjem czasami smiling smiley), ograniczam jedzenie wieprzowiny (ale czasami zjem sobie schabowegosmiling smiley).
Czekolady i cytrusów nie jem w ogóle dlatego, bo gdy zjadłam w tłusty czwartek jakoś 4 kostki, to mnie tak wysypało na buzi że w ogóle nie było widać skówy zdrowej ( na szczęście wszystko jakoś sie zaleczyło....)
nooo a po cytrusach mam wysypke na dłoniach także też nie jem tongue sticking out smiley
no ale to chyba każdy musi do siebie dostosować diete tongue sticking out smiley
nie wiem, ale tak mi sie wydaje smiling smiley
no to tyle tongue sticking out smiley
aha Ewa ja jem pomidorki smiling smiley i nie zauważyłam po nich pogorszenia tongue sticking out smiley
pozdrawiam :* buźka :*:*:* smiling smiley :*************

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co jesc???
Wysłane przez: Chomiczka (---.kryry.eu.org)
Data: 29 maj 2006 - 21:15:51

** 'sk?ry zdrowej' tam mia?o by? oczywi?cie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co jesc???
Wysłane przez: Karolcia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 maj 2006 - 13:10:49

Ja tez wcinam pomidory i jak narazie nie zauwazyłam niz złego po nich.Jak myslicie czy wgetraianizm moze meic wpływ na rozwój łuszczycy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Co jesc???
Wysłane przez: radek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 cze 2006 - 14:09:37

UWAGA: OD 15.06.2006 POSIADAM W CIĄGŁEJ SPRZEDAŻY SKUTECZNY I POSZUKIWANY W POLSCE KREM NA ŁUSZCZYCE "UDDERLY SMOOTH" (PRODUKCJA USA) 114ml.CENA 170zł.+koszt wysyłki.
ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAM ([email protected])

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.