Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4
Do Bartheza
Wysłane przez: gośka (---.acn.waw.pl)
Data: 26 cze 2005 - 21:34:02

Barthez jesteś wielki!

Naprawdę podoba mi sie Twoje podejście do tematu. Od dłuższego czasu czytam Wasze wypowiedzi, ponieważ "to" dotyczy także mnie.

Z Tobą jest naprawdę łatwiej żyć!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do Bartheza
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 26 cze 2005 - 22:30:08

Dzieki,ze chociaz jedna z osob moze napisac cos milego pod moim adresem... smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do Bartheza
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 26 cze 2005 - 22:45:15

Aha!
Zeby tradycji stalo sie zadosc:
Nie ma sensu powielac tematow,bo tak zatytulowany temat juz jest na forum winking smiley))
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do Bartheza
Wysłane przez: gośka (---.acn.waw.pl)
Data: 26 cze 2005 - 22:45:34

to słowa Bartheza z innego wątku:

"Ja jestem dobrej mysli i wierze,ze juz niedlugo skończaą sie problemy ludzi chorych..."

Myślę, że jest więcej takich osób, które mogłyby napisać coś miłego o Tobie!

Pozdrawiam
gośka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do Bartheza
Wysłane przez: majka (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 26 cze 2005 - 23:32:40

popieram goske :] wszystkie wypowiedzi bartheza czytam z przyjemnoscia...;] pisze na temat i wogole....bez niego to forum nie mialoby duszy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do Bartheza
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 27 cze 2005 - 07:33:39

Normalnie uroslem po przeczytaniu tych milych wypowiedzi winking smiley
Dzieki wielkie...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do Bartheza
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 27 cze 2005 - 07:41:46

No i sprawa najwazniejsza. Po tych wypowiedziach widac,ze jest sens pisac i dzielic sie swoja wiedza (praktyczna). Przynajmniej dla tych kilku osob...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do Bartheza
Wysłane przez: Iza (---.polanet.pl)
Data: 27 cze 2005 - 10:05:55

Witam wszystkich, dziewczyny dołaczam sie do waszej opinii o Barthezie. Ja również uważam, ze jest on konkretny oraz pomaga wszystkim kto potrzebuje jego pomocy. Barthez dzieki Tobie zaczelam stosowac plyn i nareszcie chodze sobie z krotkim rekawem, choc mam jeszcze niewielkie zmiany, ale pojde jeszcze do solarium i mysle, ze pozbede sie tego smiling smiley) Pozdrawiam wszystkich gorąco!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do Bartheza
Wysłane przez: gosia (---.acn.waw.pl)
Data: 27 cze 2005 - 21:42:42

"Poza tym mysle,ze jeszcze tylko kilka lat i luszczyca przestanie byc problemem dla wszystkich chorujacych...'

i zn?w co?, co daje nadziej?

Barthez kto Ty jeste???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do Bartheza
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 27 cze 2005 - 22:09:07

Polak maly winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do Bartheza
Wysłane przez: gosia (---.acn.waw.pl)
Data: 27 cze 2005 - 22:16:20

Jaki znak Twój?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do Bartheza
Wysłane przez: goska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 cze 2005 - 22:17:12

tez jestem ciekawa kto to jest? a tak przy temacie nie psuja wam sie zeby?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do Bartheza
Wysłane przez: goska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 cze 2005 - 22:19:14

i jeszcze jedno pokaz swoje zdjecie mozesz nas uleczysz jak polski hydraulik

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do Bartheza
Wysłane przez: goska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 cze 2005 - 22:30:32

bartez .ktos tam mowil na forun ,zrobic zjazd. ja sluze ustka ,gdzies sie to musi odbyc. a tak wlasnie jak ze statystyka sa regiony, ze tam wiecej wystepuje ł.?ktos badania robil?trzeba sie dogadac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do Bartheza
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 27 cze 2005 - 23:11:47

1. Znak moj panna smiling smiley
2.Ja mam dobre i mocne zeby i mi sie pojawiaja jakies dziurki raz na kilka lat...
3.Zdjecia nie pokaze,bo to nie biuro matrymonialne winking smiley
4.Czestosc wystepowania moze zalezec od czynnikow geograficznych. Luszczyca jest czesta w Europie, rzadziej wystepuje u Azjatow,a u ludnosci czerwonoskorej prawie wogole.
5. Wybieram sie na melanz nad morze. Moze w srode sobie pojade turystycznie na 2dni obadac co sie zmienilo od poprzedniego rokuwinking smiley,a gdzies za 2-3 tygodnie pojade na dluzej.
Jak chcesz uczestniczyc w spotkaniu to w sierpniu w Augustowie bedzie zlot. Szczegoly na: http://xyz.webd.pl/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do Bartheza
Wysłane przez: goska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 cze 2005 - 23:24:46

serio ? czyli to ma bardziej z hormonami.daj znac jak chchcesz nr gg mam 40 bartez
zaraz tam podejde ale mam mam klopoty bo jestem nowa . czemu nie nie ustka. mamy tzw zielone szkoly , zjazd onkologow . moze to dobre miejsce tez.Augostow ?moze ustka ? masz masz pomocnikow . nie lubie panny. jestem bykiem nie wiem czy uda sie tobie zorganizowac?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do Bartheza
Wysłane przez: goska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 cze 2005 - 23:45:22

fajnie tak sobie... Kiedy to luszczycowcy sobie obgadali raptem urlop/ NA TEN AUGUSTOW DAJ MINR KOMORY DOBRA JA SIE WYGADAM.SERIO ORZYJADA Z Ł.
?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do Bartheza
Wysłane przez: goska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 cze 2005 - 08:12:19

ponioslo mnie, jakbb to mialo byc w sezonie to koszty.ten zjazdy lekarzy i inych znawccow baltyku odbywaja sie przed sezonem maj.powiedz lepiej o tym augustowie ,goska z ustki wymiekla.przede wszystkim koszty.glupie pole namiotowe zarezerwwowane i domki campingowe.20zl kwatera prywatna . lepiej jak ktos zainteresowany na poczatek sam sobie cos zorganizuje w tym augustowie .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do Bartheza
Wysłane przez: goska (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 cze 2005 - 08:20:42

pamietam byl kiedys zlot motocylistow po drugiej stronie plazy i tam mieli odgrodzony plac.nawekkend wlipcu.ale to srodowisko sobie znane i potrafili sie zorganizowac.ale teraz nie ma szans ,zeby to wyszlo na legalutzn wszyscy zgrupowani razem ,zarcie ,imprezy,dojazdy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do Bartheza
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 28 cze 2005 - 08:26:31

ZLOT - Augustów 2005
12-13-14-15 sierpień
* zakwaterowanie w Szekla
* koszt noclegu w domku 5-osobowym , 27 zł od osoby
* cena biletu na rejs statkiem 25 zł za 1,5 godziny
* pozostałe koszty w zalezności od upodobań i potrzeb

Program:
12 sierpień &#8211; piątek
Na tych , którzy będą chcieli przyjechać już w piątek - powitanie,
zakwaterowanie, spacerek połączony ze zwiedzaniem ( miedzy innymi
ogródków piwnych &#8211; tzw. przygotowanie terenu pod zlot J )

13 sierpień &#8211; sobota
Od rana oczekiwanie na dojazd pozostałej ekipy , w między czasie spacery ( podczas , których dozwolone będą bajery ), uczestniczenie w różnych imprezach ( a będzie ich sporo, miedzy innymi rozpoczęcie Międzynarodowych Mistrzostw w Skokach na Nartach Wodnych ).

Wieczorem
1)z całą pewnością będą różne koncerty co jeszcze ustalimy
2)ognisko rozpoznawczo &#8211; zapoznawcze połączone z oglądaniem
zachodu słońca, a wytrwali będą mogli obejrzeć wschód


14 sierpień &#8211; niedziela
Ci, którzy otrząsną się po rozpoznawczo- zapoznawczym ognisku i oglądaniu zachodu ze wschodem, popłyną "statkiem w piękny rejs&#8221;
( bosman też będzie), a będzie to rejs ze śluzowaniem. Żegluga Augustowska
Po południu uczestnictwo w lokalnych imprezach ( kabaretony, koncerty, lato teatralne &#8211; to jednak ustalimy w późniejszym terminie)połączone ze zwiedzaniem.
Jeżeli spodoba się wszystkim zachód słońca, to będziemy mogli powtórzyć to oglądanie przy ognisku lub w jakimś miejscu &#8222;piwnym&#8221; znalezionym podczas piątkowego przygotowywania terenu pod zlot


15 sierpień - poniedziałek
Spacery i utrwalanie w pamięci widoków godnych zapamiętania, wdychanie powietrza ( z umiarem, żeby coś innym zostało), rekreacja ( kajaki, gondole, rowery wodne a dla chętnych i odważnych próba sił na wyciągu nart wodnych Wyciąg) i odpoczynek przed podróżą

P.S.
Numeru telefonu oraz danych personalnych osoby organizujacej nie bede podawal,bo nie wiem czy sobie tego zyczy...
Jak cos to trzeba wejsc po szczegoly na: http://xyz.webd.pl/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.