Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
CZY MOCZ WAM POMÓGŁ
Wysłane przez: MADZIA (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 maj 2006 - 21:14:07

CZY MOCZ WAM POMÓGŁ ODP

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY MOCZ WAM POMÓGŁ
Wysłane przez: MADZIA (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 24 maj 2006 - 21:15:06

BO SŁYSZAŁAM O TYM ŻE MORZE POMUC

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY MOCZ WAM POMÓGŁ
Wysłane przez: sylwiaa (---.chello.pl)
Data: 25 maj 2006 - 23:43:11

madzia ja kiedys planowałam tym leczenie "urynoterapia" słyszałam ze wielu osoba pomogła ale nie umiałam sie przełamac....sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY MOCZ WAM POMÓGŁ
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 26 maj 2006 - 00:31:43

Mozna stosowac zewnetrznie,to nie jest takie trudne.Np do pielegnacji stop i dloni jezeli sa mocno zrogowaciale zmiany przez luszczyce.Moczyc chwilke w moczu i zrogowaciala skora daje sie duzo lepiej usunac za pomoca pumyksa,lniz po moczeniu w wodzie.Naprawde pomaga.Na moczniku robione sa przeciez mascie,ktore kosztuja,a mocz mamy za darmo.Dla ciekawostki.Istnieja grube ksiazki na temat leczenia zlotym strumieniem.W czasie wojny pouczano zolnierzy,zeby rany po prostu polali moczem,w warunkach polowych,nie dochodzilo wtedy do infekcji.Mocz jest srodkiem dezynfekcyjnym.Nawet upieksza cere,usuwa plamy starcze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY MOCZ WAM POMÓGŁ
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 26 maj 2006 - 09:17:25

ja sie smarowalam ale zanim to zrobilam to plakalam nad tym sloikiem chyba z pol godziny pozniej wzielam wacik i tylko delikatnie dotykalam chore miejsca ale ktoregos dnia stwierdzilam ze jak ma pocot to nie bede sie cacka wzielam sporo w rece zaczelam smarowac cale nogi rece piersi(bo tam mi sie juz pojawila:/) a pozniej najgorsze twarz i glowa wzielam zaczelam sporo lac na ta glowe i wcierac pozniej lekko twarz i tak robilam przez tydzien plamy na nogach pladly ale chyba przesadzilam bo fakt na poczatku pomagal ale pozniej zaczal mi nogi mocno wysuszac i przestalam sie smarowac ale na glowe byl swietny byl to mocz "poranny" cialo smarowalam rano a pozniej drugi raz cialo i glowie wieczorem mocz szybko wietrzee i wcale nie bylo czuc tyle ze przed szkola mylam glowe bo wlosy sa troche sztywne... moze dla niektorech to dziwne co robilam ale mi pomagalo buziolki zdrowka zycze=*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY MOCZ WAM POMÓGŁ
Wysłane przez: jaro (---.lublin.mm.pl)
Data: 27 maj 2006 - 19:29:41

Słyszałem kiedyś o okładach z moczu noworodków czyli pampers jak najbardziej pożądany,efekty ponoć rewelacyjne ale sam niestety nie stosowałem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY MOCZ WAM POMÓGŁ
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 27 maj 2006 - 21:12:43

ja smarowalam sie swoim wlasnym i pomagal polecamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY MOCZ WAM POMÓGŁ
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 07 cze 2006 - 21:04:18

Najlepszy jest wlasny, nie trzeba polowac na obsikane pieluchy niemowlakow.jestesmy dziwnymi istotami .Kupujemy drogie masci na moczniku(niewiadomo z jakiego moczu zrobione),a wlasnego sie boimy.A jest za darmo.Jezeli mocz wysuszal powinnas Stosowac w miedzy czasie jakies olejki albo cos w tym rodzaju.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY MOCZ WAM POMÓGŁ
Wysłane przez: Paweł (---.devs.futuro.pl)
Data: 07 cze 2006 - 22:04:37

polecam koński mocz jest najlepszy na łuszczycę pić 3 x dziennie po 50ml.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY MOCZ WAM POMÓGŁ
Wysłane przez: aga kropeczka;] (---.lodz.dialog.net.pl)
Data: 07 cze 2006 - 23:46:17

to byl zart???? tu nie ma nic do smiechu!! chcialam przyuwazyc ze to mi sie zaczyna coraz mniej podobac i ja juz nie wiem co mam zrobicsad smileysad smiley(sad smiley: mam tego coraz wiecej czy moze to byc efektem tego ze pije ziola i tabletki z wiesiolka biore i jakies kropelki propolis czy to moze byc reakcja tego ze to zaczyna dzialac????!!! pliisss jak ktos cos wie na ten temat odpiszcie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY MOCZ WAM POMÓGŁ
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 08 cze 2006 - 08:24:15

Mysle tez ,ze z tym konskim moczem to glupi zart.Na temat leczenia sie wlasnym moczem istnieja tony literatury,na temat konskiego ani wzmianki.
Ale Pawel jak ci smakuje to pij.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY MOCZ WAM POMÓGŁ
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 cze 2006 - 09:29:14

aga kropeczka ..... powiem na wlasnym przykladzie , otoz jak mnie pierwszy raz wysypalo zastosowalam sie do doswiadczeń innych i zaczelam zdrowiej się odzywiać , jadlam diete ktora mniej obciażala moja watrobe i rowniez robilam sobie w celu oczyszczenia organicmu z toksyn , jednodniowe glodowki , pozatym maści , balsamy itd. i wlasnie wtedy gdy wydawalo mi sie ze wszystko jakos pomalu schodzi nastapiło w moim mniemaniu pogorszenie , nagly , nowy wysyp , jak sie okazalo ten nagly wysyp to byla reakcja organizmu na oczyszczanie sie , pózniej juz bylo tylko coraz lepiej , dalej utrzymuje diete lekkostrawna , pije wit, i mikroelementy , teraz serwatke > mysle ze w Twoim przypadku tez tak jest , najpierw jest gorzej aby za cwile bylo lepiej , badz cierpliwa a napewno wszystko dojdzie do normy smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY MOCZ WAM POMÓGŁ
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 12 cze 2006 - 19:30:45

Ewa z tym zdrowym odzywianiem to swieta racja.Ja nie mam luszczycy,ale zmienilam ostatnio mysle,ze czesciowo dzieki temu forum zasadniczo jadlospis.Jest takie powiedzonko "Bog dal nam zywnosc ,a diabel kucharza".

Wiecej przykladam do tego wage,zeby warzyw i owocow w domu nie zabraklo.Przestalam kupowac soki ,czy oranzady , w to miejsce robimy sami soki z owocow i warzyw,albo pijemy wode i rozne cherbatki.

A jak robie obiad,to skromnie miesa,a duze ilosci surowek.Ja nigdy powaznie nie bylam chora,ale meczylo mnie wieczne zmeczenie.Teraz czuje sie zezka wyglad tez sie zmienil.A najwazniejsze,ze to nam b.smakuje.

Myslalam,ze dzieci beda sie burzyc na nowy system,a one sa tym zachwycone i chwala sie swoim rowniesnikom .

Ostatnio rozmyslalam wiele o roznych chorobach wszystko schodzi sie do jednego.Wszystkim chorobom jest winny stres +niewlasciwe odzywianie.


Czesto czyta sie ,ze pijac soki warzywne i rezygnujac w duzym stopniu z miesa,mozna wiele chorob sie pozbyc od luszczycy do nowotworow.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY MOCZ WAM POMÓGŁ
Wysłane przez: barbara (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 12 cze 2006 - 21:17:53

wejdzcie na forum luszczycz glowy tam duzo jest porad

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY MOCZ WAM POMÓGŁ
Wysłane przez: sylwiaa (---.chello.pl)
Data: 13 cze 2006 - 08:23:17

Ewa ja bede miec teraz terapie ziołową + jakies lampy babka mnie uprzedziła ze moze byc pogorszenie na poczatku p oczyszcających ziółkach sad smiley czy te pogorszenie w twoim wypadku długo trwałosad smiley jestem załamana niewiem juz co mam robic Ł mam odpiero od 9 miesiecy a teraz piekne lato sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY MOCZ WAM POMÓGŁ
Wysłane przez: EWa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 cze 2006 - 09:28:14

Sylwiaa.....na efekty leczenia trzeba niestety troche poczekac ( w moim przypadku bylo to ok 2 miesiace) tez jestem niecierpliwa i chcialam wszystko odrazu , najwazniejsze to zebyś sie nie załamala psychicznie > mozliwe ze w Twoim przypadku bedzie to szybciej , jest sloneczko , wystawiaj sie na slońce , natłuszczaj , no i masz ten plus że w terapii masz lampy to tez przyspiesza > nie martw sie zanim przyjda prawdziwe upaly bedzie juz ok!!!!! smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY MOCZ WAM POMÓGŁ
Wysłane przez: Edyta (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 cze 2006 - 14:48:14

Mocz pomaga nie wiem na jak długo ja sama sie smarowałam. Zbierałam cały dzień swój mocz w baniaczek potem go podgrzewałam żeby był ciepły i mama wcierała mi go w skórę jak najwięcej efekt był po 3 miesiącach. Szybciej działa jak nikt nie używa maści bo wtedy skóra nie jest zanieczyszczona pory są pootwierane i szybciej to działa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CZY MOCZ WAM POMÓGŁ
Wysłane przez: dawid (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 cze 2006 - 14:58:49

Po półtora miesiaca picia moczu i zachowaniu lekkiej diey zrob8ilem sobie jakis dzien glodowki (jako potencjalny poczatek postu urynowego) i duze powoierzchnie luszczycy zaczely szybko blednac, byly jakby wyzerane. Ale u mnie bez glodowki ani rusz wiec nadal jestem chory:-(

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.