Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Zycie jest piekne smiling smiley))
Wysłane przez: Bakus (---.broker.com.pl)
Data: 25 cze 2006 - 19:49:00

co bym nie napisal, nie wszystkim sie moze spodobac....co jakis czas pisze ktos tu o roznych specyfikach, ziolka za 35 zlotych promocja dla pierwszych 5 osob....buhehee smiac mi sie chce jak ktos pisze ze kosztuje to u zielarza 45 ale w promocji jest taniej....szczerze to juz mi bokiem wychodzi takie doradzanie... smiling smiley)) ale wracajac do tego co chcialem napisac....roznym osoba pomagaja rozne specyfiki....probowalem wielu....najbardziej bylem zadowolony z Neotigasonu i Elocomu, dzieki tym "lekom smierci" mialem udane niejedne wakacje. Pozwolily mi pozbyc sie choc na chwile tego paskudztwa, ktore zaslanialo moje cialo w 30%, zeby moc sie cieszyc zyciem...

A teraz do czego zmierzam...Obecnie sa piekne dni slonecze a ja chodze sobie w krotkich spodenkach i podkoszulce bez zadnego stresu ze ktos sie bedzie gapil bo nie ma na cosmiling smiley))) Obecnie od 2 miesiecy nie bylem u zadnego dermatologa, a luszczyca w gorsze dni zaslania mi cialo juz tylko w kilku procentach, ale to tylko po imprezach mocno zakrapianych alkocholem:/ Obecnie powinienem powiedziec tak: dla pierwszych 100 osob za jedyne 99,99 zl powiem tajniki tego co spowodowalo ze mam luz...hehe ale tego tak nie powiem...bo nie jestem zadnym handlarzem...

Ojciec doradzil mi zebym sobie zaczal zazywac wapn,magnez i cynk (mozna to kupic pod nazwa "wmc"winking smiley i po okolo 2 miesiacach widzialem ze zmiany bledna...Pozniej ktos na forum pisal ze pomagaly mu jakies witaminy ktore kupil w USA, nie pamietam kto to pisal ale twierdzil ze jest to cos w rodzaju centrum. Przezucilem sie z wmc na centrum (centrum zawiera podobne dawki wapnia magnezu i cynku co wmc) i efekt byl podobny. Teraz obecnie tak jak juz pisalem wczesniej mam spokoj....owszem po alkocholu troszke wychodzi ale te pare plamek smaruje elocomem zeby szybko zeszlo...smiling smiley))) Zycie jest piekne smiling smiley)))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zycie jest piekne smiling smiley))
Wysłane przez: dana (---.ceron.pl)
Data: 25 cze 2006 - 20:59:17

Bakus daj se spokój z Elocomem-to jeden z najsilniejszych sterydów.
Też wietrzę łuszczycę łażę w krótkich kieckach,opalam się ,pływam piję ziółka "Dymnicę pospolitą"(zawiera kwas fumarowy)I już na mnie nie ma łuski tylko parę plamek.LATO JEST PIęKNE!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zycie jest piekne smiling smiley))
Wysłane przez: Bakus (---.broker.com.pl)
Data: 25 cze 2006 - 23:15:14

Elocomu uzywam tylko po imprezach mocno zakrapianych alkoholem w krytycznych sytuacjach a tak to tylko witaminki i nic nie wylazi...

A co do elocomu to z tego co wiem to jest jeden z lezejszych sterydow. Nie kojarze zeby byl jakis lzejszy...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zycie jest piekne smiling smiley))
Wysłane przez: Wiolusia (---.dsl.ip.tiscali.nl)
Data: 26 cze 2006 - 12:18:58

ja uzywalam go na glowe/tego w plynie/ i teraz nic innego mi nie chce pomoc, ale przynajmniej jeszcze on mi pomaga, ale tez juz go nie stosuje tak czesto jak kiedys

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zycie jest piekne smiling smiley))
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 26 cze 2006 - 13:03:31

czym sie przejmowac grinning smiley ja sie smaruje jak mi sie przypomni grinning smiley zyje normalnie nie przejmujac sie wogole tongue sticking out smiley bo nie ma czym grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zycie jest piekne smiling smiley))
Wysłane przez: Bodzia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 15:13:11

Tak czytam wasze wypowiedzi i zastanawiam się od czego zacząć w swoim przypadku , ponieważ te zmiany które ja mam może są niewielkie, ale mnie bardzo krępują, pozdrawiam


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zycie jest piekne smiling smiley))
Wysłane przez: marcin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2006 - 16:15:07

jedno jest pewne wapń magnez i cynk czy tez centrum pomagaja regulowac nasz organizm wpływają na stan skóry , układu nerwowego , kostnego , ale nie likwiduja łuszczycy , a jeżeli tych dni zakrapianych alkoholem będzie więcej to nie tylko geny , ale i wątroba pokarzą naco je stać i na twojej skórze za kilka lat będą liczne obrazy nocy z trunkami.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.