Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
urządzenie "bioptron"
Wysłane przez: łukaszzz85 (---.zgora.dialog.net.pl)
Data: 30 cze 2006 - 21:30:19

Czesc.. chcialem sie podzielic z wami swoim yy "odkryciem " otoz szperając po necie znalazlem urządzenie "bioptron" cos na zasadzie terapii ..napisalem do "nich" a firma mi odpisala wklejam wiec maila i sami zobaczcie co i jak tongue sticking out smiley
Szanowny Panie,
Dziękujemy za przesłaną korespondencję.Uprzejmie informujemy, że lampa Bioptron ma m.in. właściwości wspomagające leczenie łuszczycy.Jednocześnie informujemy, że wszelkie informacje na temat zastosowania lampy Bioptron dostępne są na stronie internetowej www.bioptron.pl bądź u naszych Konsultantów Medycznych:- dr Piotra Rossudowskiego, który pełni dyżur w każdy wtorek w godz.14.00-16.00 pod numerem tel. 0-604-085-374, adres e-mailtongue sticking out smiley[email protected] dr Bohdana Piotrowskiego, który pełni dyżur w każdy czwartek w godz.10.30-12.30 pod numerem tel. 0-507-627-235, adres e-mail: [email protected] poważaniemSekcja ds. Kontaktów z Klientem Emilia Kiezik.

A jeszcze jedno ...to nie jest zadna reklama itd. robie to w wlasnej woli...nie zostalem zmuszony tongue sticking out smiley...peace smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: urządzenie "bioptron"
Wysłane przez: łukaszzz85 (---.zgora.dialog.net.pl)
Data: 30 cze 2006 - 21:34:25

fakkk ja to bystry jestem ..najpierw napisalem a pozniej zobaczylem czy to bylo na forum ...sorx ze zasmiecam tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: urządzenie "bioptron"
Wysłane przez: magda (---.eranet.pl)
Data: 01 lip 2006 - 08:54:19

kupiłam lampe pro za 4000 tylko ze względu na łuszczyce , niestety nie pomogła mi , byc może za mało sie naswietlałam i nie regularnie ale slyszałam ze komuś tam pomogła

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: urządzenie "bioptron"
Wysłane przez: sylwiaa (---.chello.pl)
Data: 01 lip 2006 - 09:01:19

łukaszzz85 ja mialam takie lampy razem z ziołami jeden zabieg 50zł miałam ich 6 i nic ale to nic nie pomogło;(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: urządzenie "bioptron"
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 lip 2006 - 17:39:26

smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.