Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
zastrzyki domiesniowe
Wysłane przez: Zosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 cze 2006 - 23:25:04

Witam i pozdrawiam wszystkich.Chcialam zapytac czy ktos ma doswiadczenie w stosowaniu zastzykow domiesniowych( trzech) w odstepach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zastrzyki domiesniowe
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 29 cze 2006 - 13:02:10

ja kiedys widzialam w ekstramalnych metamorfozach (taki program w telewizji) robi sie tam operacje itd ale przyszla tam kiedys kobieta z łuszczyca i oni dali jej zastrzyk i wzystko jej pieknie poschodzilo a miala caly brzuch rece nogi bardzo duzo tego miala i jej zeszlo nie pamietam nazwy tych zastrzykow ale tez sie nad tym zastanawialam ale nikt o tym nic nie wie...:/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zastrzyki domiesniowe
Wysłane przez: Justyna (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 cze 2006 - 14:02:47

Podobno są jakieś zastrzyki o nazwie Raptiva ale chyba niedostępne w naszym kraju i z tego co przeczytałam na forum - baaaaardzo drogie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zastrzyki domiesniowe
Wysłane przez: gosiasta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 cze 2006 - 19:29:24

lekarz mi mowil ze te zastrzyki cos ok 5 tysiecy kosztuja i nie ma gwarancji ze pomoga :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zastrzyki domiesniowe
Wysłane przez: Kinga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lip 2006 - 10:57:06

witam wszystkichsmiling smiley choruje na łuszczyce od 10 lat, skóra głowy, brzuch, plecy i uda. Uzywałam wielu masci i róznych specyfików. Elocom pomagał dosc szybko ale równie szybko łuszczyca wracała ze zdwojoną siłą. Maść Hasceral- łagodniejsza a teraz jestem na etapie wypróbowywania kremu tłustego CLOBAZA - bez sterydów!! Poleciła mi kolezanka, która jest zadowolona z efektów. Kilka dni temu dowiedziałam sie o zastrzykach RAPTIVA - ( z Australii, niestety za nim do nas cos dojdzie to wiele lat chyba upłynie ) - jest to partia czterech zastrzyków podawanych raz na tydzien. Faktycznie są drogie ale skuteczne, po trzech zastrzykach juz widać znaczną poprawe. Koszt jednego zastrzyka to 400 dolarów. Jeżeli cokolwiek dowiem sie wiecej an temat działania tych zastrzyków napewno napisze.
To co udało mi sie znaleźć o tych zastrzykach : http://www.emea.eu.int/humandocs/PDFs/EPAR/raptiva/6565604pl1.pdf



http://www.emea.eu.int/humandocs/PDFs/EPAR/raptiva/6565604pl2.pdf

Pozdrawiam


Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.