leczenie szpitalne
Wysłane przez: Ada (---.dynamic.chello.pl)
Data: 24 kwi 2015 - 16:42:18

Witam smiling smileyMam pytanie we wtorek wybieram się do szpitala czy ktoś może napisać czy i jak leczą teraz w szpitalu?

Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Avicii (---.opera-mini.net)
Data: 25 kwi 2015 - 08:27:05

siema. będąc w szpitalu byłem leczony: rano cygnolina, czasami lampy, wieczorem maść salicylowa, a na głowę masło kakaowe, oliwka oraz lorinden smiling smiley

Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Ada (---.dynamic.chello.pl)
Data: 25 kwi 2015 - 14:27:55

czyli bez zmian nic sie nie zmieniło a w którym szpitalu ? ja kładę sie do wojskowego

Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Avicii (---.opera-mini.net)
Data: 25 kwi 2015 - 22:26:23

ja też w wojskowym smiling smiley

Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Ada (---.dynamic.chello.pl)
Data: 26 kwi 2015 - 13:34:11

Podleczyli cie i ile dni lezales?

Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Avicii (---.opera-mini.net)
Data: 26 kwi 2015 - 20:53:39

standardowo dwa tyg xd mhm xd najlepiej przed szpitalem smarować się oliwka żeby pozbyć się łuski xd bo jak poszedłem z łuską to trzy dni mnie oliwka smarowali żeby łuska zeszła zamiast od razu cygnoline zastosowac. a wiadomo szpital to tam można się naprawdę podleczyc więc z tych dwóch tyg każdy dzień jest na wagę złota xd w domu nie da się tak przypilnowac bo praca i inne zajęcia itp winking smiley tak podleczyli. xd później chyba po wyjściu ze szpitala smarowałem się przez 3 tyg i miałem chyba z 8 miesięcy przerywy od łuszczycysmiling smiley

Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Ada (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 kwi 2015 - 06:29:23

Dzięki za informacje, mama nadzieje ze mi pomogą. Pozdrawiam

Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Avicii (---.opera-mini.net)
Data: 27 kwi 2015 - 08:46:49

również pozdrawiam smiling smiley

Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Marcin (---.dynamic.chello.pl)
Data: 28 kwi 2015 - 15:34:51

Pierwsze slysze zeby oliwka likwidowala luske!raczej tylko natluszcza tez chodze co roku do szpitala ale w Krakowie luske likwiduje salicylem z siarka lub mocznikiem potem pix lub pix z cygnolina i puva po 10 dniach nie ma sladu po luszczycy

Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Avicii (---.opera-mini.net)
Data: 28 kwi 2015 - 23:51:02

po 2,3 dniach smarowania łuska sama odpada ;]

Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Pola (---.dynamic.chello.pl)
Data: 04 maj 2015 - 19:01:55

Ostatnio rozmawiałam z lekarzem i jak zwykle pytał się mnie czy zęby wyleczone, czy nie mam innych chorób typu anemia,cukrzyca itp. Prawdę mówiąc zawsze odpowiadam nie, Ale w sumie to nie pamiętam kiedy ostatni raz się badalam. Do dentysty chodzę co pół roku Ale na tym się kończy. Pamiętam tylko że 9lat temu miałam anemię i leżałam w szpitalu.
Moje pytanie czy oprócz tego smarowania i lamp wykonują choćby zwykłe badanie krwi? Za 2miesiące wybieram się do szpitala i nie wiem czy czekać aż się położę czy iść teraz się badać. No bo jak robią podstawowe badania to po co mam płacić. Dodam, że mam 21lat.

Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Avicii (---.opera-mini.net)
Data: 05 maj 2015 - 23:02:58

jeśli o łuszczyce chodzi to naprawdę trzeba zadbać o zęby xd żadnych dziur itp robią badanie krwi, wymas gardła i robili mi przeswietlenie tarczycy czy jak to się nazywa xd w sensie to jabłko Adama nie wiem po co im to było ;> Pola daj jakieś namiary też jestem w Twoim wieku ^^

Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Ada (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 06 maj 2015 - 14:48:03

Podstawa to krew i mocz, dodatkowo prześwietlenie płuc i ekg nic więcej mi nie robili.

Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Sławek83 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 maj 2015 - 18:11:11

kozystajac z tematu chcialbym sie dowiedziec pare rzeczy

- w jaki sposob sie dostac do spitala (w moim przypadku to tylko Krakow jest najblizej)
- czy ktos obecnie jest leczony w szpitalu ?
- jak wyglada leczenie w szpitalu ? prosiłbym o dokładniejszy opis tongue sticking out smiley

Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: magda (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 31 maj 2015 - 19:36:06

Sławek żeby dostać się do szpitala musisz mieć skierowanie od dermatologa. Ja byłam w szpitalu już jakiś czas temu, ponad rok. Byłam leczona cygnoliną (2 razy dziennie), przed cygnoliną naświetlania, po maść witaminowa, na łuskę maść salicylowo-siarkowa. Na głowę oliwka salicykowa plus lorinden A. W moim przypadku leczenie było bardzo skuteczne, miałam spokój z łuszczycą na kilka miesięcy.

Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Sławek83 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 maj 2015 - 21:40:17

a smarowanie to samemu sie robi ? smiling smiley

Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: magda (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 31 maj 2015 - 21:45:31

tak :-) było do tego przeznaczone jedno pomieszczenie. Ja miałam krosty na całym ciele, cięzko było mi smarować sobie plecy więc pomoc pielęgniarek była bardzo przydatna.

Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: Sławek83 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 cze 2015 - 21:02:35

własnie chodzi o plecy, bo z nimi jest problematycznie sad smiley

Re: leczenie szpitalne
Wysłane przez: filip (---.dynamic.chello.pl)
Data: 17 cze 2015 - 12:56:31

Slawek w krakowie jest bardzo dobry oddzial dermatologi w szpitalu Zeromskiego