Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
luszczyca
Wysłane przez: michal (---.fantex.pl)
Data: 02 sie 2006 - 14:49:04

jak leczyc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca
Wysłane przez: adam (---.centertel.pl)
Data: 02 sie 2006 - 18:19:03

najlepiej skutecznie. ale nie ma jednego lekarstwa dla wszystkich więc próbuj co bedzie działac najlepiej. i zapoznaj sie z tym forum to sie troche nauczysz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca
Wysłane przez: misurina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 sie 2006 - 18:22:41

Ja ze swojej strony polecam forum na http://luszczyca.org.pl/forum - znajdziesz tam dużo informaji o rozmaitych metodach leczenia łuszczycy!

pozdrawiam smiling smiley
m.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca
Wysłane przez: Paweł (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 sie 2006 - 00:08:49

misurina poleć też fora alternatywne winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca
Wysłane przez: Klawesyn (---.171.148.129.crowley.pl)
Data: 03 sie 2006 - 00:15:58

hehe grinning smiley widze ze kapitalizm i wyscig szczurow siegnal nawet tutaj tongue sticking out smiley
wstydzilibyscie sie :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca
Wysłane przez: misurina (---.icpnet.pl)
Data: 03 sie 2006 - 00:43:36

Sam mozesz polecic winking smiley. Polecam to forum, ktore uwazam za najelpsze ZRODLO WIEDZY o leczeniu bo takie bylo pytanie... powiedz mi ze sie mylę tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca
Wysłane przez: Paweł (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 sie 2006 - 00:50:52

=> Klawesyn nikt sie z nikim nie sciga

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca
Wysłane przez: misurina (---.icpnet.pl)
Data: 03 sie 2006 - 00:52:35

Jezeli ktos szuka rownie sympatycznego aczkolwiek merytorycznie raczkujacego (z racji stazu, ilosci uzytkownikow i postow) forum to polecam http://luszczyca.info winking smiley... zeby nie bylo :>.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca
Wysłane przez: Klawesyn (---.171.148.129.crowley.pl)
Data: 03 sie 2006 - 00:55:11

Widze grinning smiley grinning smiley za niedlugo bedziecie klientele naganiac grinning smiley to znaczy userow na fora grinning smiley a pozniej afery, podkladanie swin, sabotaze grinning smiley grinning smiley tongue sticking out smiley byleby zdobyc userow, jak walka o klienta w czasach kapitalizmu(czytaj: teraz - rzecz jasna)
grinning smiley grinning smiley grinning smiley

juz mi sie w glowie miesza

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca
Wysłane przez: misurina (---.icpnet.pl)
Data: 03 sie 2006 - 01:18:19

gwoli ścisłości nie jestem i nigdy nie byłam adminem ani moderatorem żadnego forum o łuszczycy....

Klawesyn nie marudź tyle bo niedługo bedziemy musieli albo dać ci w łapę za milczenie, albo przekupic maybachem na swoją stronę, albo wyciągnąć twojego dziadka z Wermahtu i uczynić niegodnym zaufania albo złożysz dymisję i będziesz prezydentem stolicy tongue sticking out smiley...

A tak swoją drogą to wszystkich nas łączy choroba i tyle więc nie sądzę żeby kogoś dzieliły fora o niej bo to by była jakaś paranoja smiling smiley... chyba, że ktoś czerpie z tego profity :>... tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca
Wysłane przez: Jezoov (---.chello.pl)
Data: 03 sie 2006 - 02:22:30

Sami sobie robicie problemu na siłe. Temat postu taki...zmienia się w owaki...a z dużej chmury jak zwykle mały deszcz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca
Wysłane przez: ola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 sie 2006 - 15:44:08

moj syn jest chory na luszczyce i tez polecono mi to forum ze wzgledu na obszerne zrodlo wiedzy


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: luszczyca
Wysłane przez: adam (---.centertel.pl)
Data: 03 sie 2006 - 18:36:58

no to sie michał dowiedział wiele!

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.