Zastrzyki z penicyliny
Wysłane przez: Juliaaa (5.172.190.---)
Data: 14 maj 2015 - 10:56:53

Po anginie dostałam wysiewu łuszczycy, zostałam skierowana do szpitala i jestem smarowana 2 razy w ciągu dni czymś natłuszczającym nazywa się to na C. a wieczorem mocznikiem, dostaje raz dziennie zastrzyk z penicyliny i do tego naświetlanie UVA. Czy to pomoże ?
nie chce długo leżeć w szpitalu długo bo wiadomo to szpital.
Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem?

Re: Zastrzyki z penicyliny
Wysłane przez: Marcin (---.dynamic.chello.pl)
Data: 14 maj 2015 - 11:08:08

Mozesz podac dokladna nazwe tej masci na C

Re: Zastrzyki z penicyliny
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 14 maj 2015 - 15:17:03

Zapewne chodzi o Cygnolinę. Ten zastrzyk z antybiotykiem, to może na niedoleczoną anginę. Naświetlania i maści - powinny pomóc. Dłużej niż dwa tygodnie nie będą Cię trzymać.

Re: Zastrzyki z penicyliny
Wysłane przez: Juliaaa (5.172.190.---)
Data: 14 maj 2015 - 16:09:20

już nie wiem czy cygnolina czy salicyna

Re: Zastrzyki z penicyliny
Wysłane przez: filip (---.dynamic.chello.pl)
Data: 14 maj 2015 - 20:44:49

A jaki kolor ma ta masc bo cygnilina nie jest natluszczajaca!

Re: Zastrzyki z penicyliny
Wysłane przez: Avicii (---.opera-mini.net)
Data: 14 maj 2015 - 22:19:19

cygnolina i maść salicylowa zawsze idą w parze. a co do zastrzykow to też dostawałem będąc szpitalu Ale z faktu że bolały to po 4 zaczęli mi dawać tabletkismiling smiley

Re: Zastrzyki z penicyliny
Wysłane przez: Juliaaa (5.172.190.---)
Data: 15 maj 2015 - 07:25:14

i co pomogło ci coś ? jestem tutaj od środy i za dużych efektóf nie widzę :/ A mają mnie chyba w następną środę wypisać i chciałabym wyjść stąd czysta, coraz cieplej się robi , a nawet bluzki na krótki rękaw nie można założyć. Nie mówię już nic o stroju kąpielowym...

Re: Zastrzyki z penicyliny
Wysłane przez: filip (---.dynamic.chello.pl)
Data: 15 maj 2015 - 09:58:51

Porozmawiaj z lekarzem niech da ci puve a nie uvb jesli mozesz jest sto razy lepsza!

Re: Zastrzyki z penicyliny
Wysłane przez: Juliaaa (5.172.190.---)
Data: 16 maj 2015 - 18:43:14

Pani Doktor mówi coś o leczeniu tabletkami Equroal ??
Macie jakieś dośiadczenie z tego typu leczeniem ??

Re: Zastrzyki z penicyliny
Wysłane przez: Z.E.J. (---.87.133.155-rev.hti.pl)
Data: 17 maj 2015 - 00:10:31

Witam,
obejrzyj sobie tego bloga: http://plamisty.blogspot.com/
Pozdrawiam Z.E.J.

Re: Zastrzyki z penicyliny
Wysłane przez: Avicii (---.opera-mini.net)
Data: 17 maj 2015 - 01:22:09

Zej wyidz i nie wracaj -,-
Juliaaa leczenie cygnoliną i mascią salicylową może i jest mozolne i trochę trwa ale efekt jest super i jak dla mnie to najlepsza opcjasmiling smiley jak się postarasz i po wyjściu przypilnujesz to tak jak ja np miałem prawie rok przerwysmiling smiley a sterydow to już żadnych nie stosuje smiling smiley więc polecam wszystkim cygnoline i maść salicylową smiling smiley i stosuje już trzy tyg tabletki z oleju wiesiołka i... moja łuszczyca na głowie zanika yawning smiley <3

Re: Zastrzyki z penicyliny
Wysłane przez: Juliaaa (5.172.190.---)
Data: 17 maj 2015 - 09:50:41

Niedługo wakacje a ja nawet bluzki na krótki rękaw nie mogę założyć :/, nie mówiąc o spodenkach...więc chciałabym coś skutecznego i szybkiego

Re: Zastrzyki z penicyliny
Wysłane przez: filip (---.dynamic.chello.pl)
Data: 17 maj 2015 - 11:56:06

Namnie najlepiej dziala puva 12-14 naswietlen do tego pix lub siara i po luszczycy a cialo mam zajete w 70%

Re: Zastrzyki z penicyliny
Wysłane przez: Avicii (---.opera-mini.net)
Data: 17 maj 2015 - 17:34:02

coś szybkiego byle nie sterydy ;( i broń Boże clobederm ;] ja mam tylko plecy, piszczele i łokcie więc dam radę cygnoliną smiling smiley

Re: Zastrzyki z penicyliny
Wysłane przez: Juliaaa (5.172.190.---)
Data: 17 maj 2015 - 18:39:35

zobaczymy co mi jutro powie lekarz...

Re: Zastrzyki z penicyliny
Wysłane przez: filip (---.dynamic.chello.pl)
Data: 17 maj 2015 - 20:18:15

Gdzie lezysz w jakim miescie?

Naświetlania PUVA
Wysłane przez: gosia (---.static.ip.netia.com.pl)
Data: 18 maj 2015 - 01:24:04

Leczenie metodą PUVA polega na naświetlaniu skóry promieniami UVA (320 ? 400 nm) po uprzednim zastosowaniu psoralenów doustnie " - prawda, prawda, prawda w 100 %. Juz drugi rok mam spokój.A bywało naprawdę bardzo źle. Leczyłam się nawet w szpitalu. Polecam !!! Jak ktoś z Lublina lub okolic do do LaserMedu do dr |Borzęckiego. Inni tez są świetni. |Najważniejsze by tam trafić i zajmą się wami. Jak ktoś ma pytania to piszcie : [email protected]

Re: Naświetlania PUVA
Wysłane przez: Juliaaa (5.172.190.---)
Data: 18 maj 2015 - 09:43:01

Leże w Olsztynie. W Miejskim Szpitalu Zespolonym na oddziale dermatologii.
Dziś po obejrzeniu moich zmian przez profesora zalecił od razu bez zastanowienia naświetlanie lampami PUVA. Co prawda będę musiała dojeżdżać 3 razy w tygodniu, do Olsztyna, czyli ok.60 km. Ale mam nadzieję ,że będzie warto, jestem pozytywnie nastawiona przez wasze komentarze i ilość osób jakim te lampy pomogły smiling smiley

Mniej więcej po ilu naświetleniach się tego pozbywacie?

Re: Naświetlania PUVA
Wysłane przez: filip (---.dynamic.chello.pl)
Data: 18 maj 2015 - 10:34:02

Napewno nie bedziesz zalowala puva to jedna z najlepszych metod na luszczyce jedyny minus to tabletki OKSOLAREN kture trzeba lykac przed karzdym naswietlaniem w moim przypadku wystarczy 12-14 naswietlen tez wybieram sie w tym tygodniu do szpitala ustalic termin ale w Krakowie

Re: Naświetlania PUVA
Wysłane przez: Juliaaa (5.172.190.---)
Data: 18 maj 2015 - 11:16:13

Dlaczego minus ? co jest z tymi tabletkami?