Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
mam kilka pytan co do łuszczycy prosze odp mi ...
Wysłane przez: Alicja (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 wrz 2006 - 13:18:45

mam na imie Alicja i kilka dni temu dowiedziałam sie ze mam łuszczyce ... lekarz powiedział ze to z nerwow ogolnie to mam mało krostek czy jest mozliwe ze bede to miała na całym ciele? i czy jesli bede to miała na głowieto jest taka mozliwosc ze bede mi włosy wypadac? Prosze odp ...

Pozdrawiam :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: mam kilka pytan co do łuszczycy prosze odp mi ...
Wysłane przez: selene (---.nasze.pl)
Data: 17 wrz 2006 - 13:29:03

Witaj w klubie Alicjosmiling smiley
wolałabym, żeby tego powitania nie było ale skoro pani Ł. cię dopadała, to witamsmiling smiley
Faktycznie stres i nerwy mogły wpłynąć na pojawienie się łuszczycy, ale to nie jest przyczyna choroby tylko czynnik, który u wielu z nas spowodował jej ujawnienie. U mnie było podobniesmiling smiley
Trudno jest przewidzieć dalszy rozwój choroby i nikt nie odpowie ci na pytanie, czy zmiany bedziesz mieć na całym ciele czy niesmiling smiley
U każdego choroba przebiega inaczejsmiling smiley Może się zdarzyć , że nawet przez kilka lat będziesz mieć spokójsmiling smiley
Jeżeli pojawi się łuszczyca na głowie, teoretycznie nie powinno to mieć wpływu na wypadanie włosów, ale stosowanie niektórych leków albo drapanie głowy może do tego doprowadzić.
Najważniejsze żebyś się teraz nie załamała i wzięła się w garść. Bo stres jest faktycznie naszym wrogiemsmiling smiley
Dasz sobie radę! Będą lepsze i gorsze dni, ale skoro tylu z nas jakoś sobie radzi w twoim przypadku na pewno będzie podobniesmiling smiley Głowa do góry!smiling smiley

pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.