Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Moje doświadczenia
Wysłane przez: Tomek (82.139.47.---)
Data: 25 wrz 2006 - 22:45:17

Witam towarzyszy niedoli.
Moja łuszczyca rozpoczęła się 3 lata temu od...!! kontaktu z czarnym bzem!! Właśnie!! Wtedy wystapiły u mnie na grzbietach dłoni paskudne krosty. Pobiegłem do dermatologa- powiedziała "liszaj czerwony chłopcze, uważaj na bez, bo jesteś uczulony widocznie" i przepisała Dermovate. Posmarowałem i po 2 dniach zeszło. Zapomniałem o wszystkim na 3 lata.. Pewnej nocy , przez przypadek, nocą, idąc do garażu, dotknąłem znów czarnego bzu!!! Nie czekałem długo, rano wykwity na dłoniach. Spokojny, że to znowy jakis liszaj poszedłem do lekarza. " Panie, to łuszczyca!" Ja oponuję-" Łuszczyca nie ma alergennej etiologii, a to jest od kontaktu z bzem, na który jestem uczulony!, To tylko reakcja alergenna, histaminowa!!", a lekarz" Tak się panu wydaje.." . I przepisał Delatar, maść złuszczającą , Novate. " Smaruj pan , zejdzie". Smarowałem miesiąc.. zero wyników. Poszedłem na solarium- wtedy dopiero się zaczęło!! Po solarium wysiew totalny! Łuszczyca rozjuszona na maxa!!Zgłupiałem. Przecież powinno pomóc.Co robić???
Nie będę opisywał swojej drogi do właściwej ( dla mnie) kuracji, ale powiem wszystkim co mi pomogło(a nie mam!!! ŻADNYCH!!! objawów). Od góry największa skuteczność:
1. Błoto z Morza Martwego-smarować ciało, grubo, do zaschnięcia błota, spłukać(bez mydła)-rewelka
2. Kąpiele z Solami z Morza Martwego- wspaniała skuteczność.
3. kąpiele z solami z M. Czarnego.
4. Delatar.
5. Kremy z mleka koziego(dostępne w kosmetycznych)-smarować, najlepej po kąpieli w soli z M. martwego
6.Kąpiele z mlekiem kozim( w supermarketach dostępne w proszku- wcale nie drogie)
7. Kapiele w kefirze/mleku - 8-10 l na wannę , efekt naprawdę super!Polecam
8. Kąpiele w zwykłych solach do kąpieli- taniocha.
Najlepiej wymieniać te metody cyklicznie.Walczyłem pół roku! Tym wygrałem.

W razie pytań proszę śmiało pisać!!!!!!Czekam.
Chętnie pomoge radą.
Tomek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Moje doświadczenia
Wysłane przez: ula (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 wrz 2006 - 13:26:52

Cześć
gdzie kupujesz błoto z Morza Martwego?
Ja choruję od 20 lat i cały czas eksperymentuję . Czasem pomaga a czasem nie. Mi pomaga ( ale na krótką chwilę) kąpiel w krochmalu. Ciało jest nawilżone i rany nie bolą.
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.