Leki bilogiczne.
Wysłane przez: Jinks (---.dynamic.chello.pl)
Data: 07 cze 2015 - 14:54:21

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć jak teraz wygląda leczenie lekami bilogicznymi.
Obejrzałem mnóstwo materiałów, że na zachodzie to jest normalna rzecz, człowiek idzie do lekarza a ten mu przepisuje leki biologiczne które wykupuje w aptece za grosze.
A jak to wygląda w Polsce ?
Jakie badania trzeba przejść aby zacząć kurację ?
Pozdrawiam

Re: Leki bilogiczne.
Wysłane przez: on (---.futuroexito.pl)
Data: 08 cze 2015 - 11:07:45

W PL jest jak ze wszystkim, wiele załatwiania a gdy myślisz ze już się udało to zawsze coś jest nie tak. Biorę dla mnie działają, dostałem się przypadkiem.

Re: Leki bilogiczne.
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 08 cze 2015 - 20:57:53

Dołączę się do pytania.
Jakie badania trzeba przejść i jak wygląda, jak długo trwa procedura zakwalifikowania się na leczenie biologiczne

Re: Leki bilogiczne.
Wysłane przez: Ksawier (---.free.aero2.net.pl)
Data: 09 cze 2015 - 06:36:35

Witam umnie było tylko zaświadczenie na podstawie karty chorobowej że lecze sie ponad 5lat , pasi 36(to jest ile % ciała jest zajete), rentgen płuc, i krew i tyle za miesiąc byłem na pierwszym zastrzyku w okolice pepka-- potygodniu zeszła w 90% , a po 2 tygodniach nie było jej wcale do dziś, w życiu nie byłem tak szcześliwy jak teraz, myśle że wreszcie nadeszła nowa era w leczeniu łuszczycy i oby tak było , życze tego wszystkim bo wiem co wycierpiałem i ile mnie omineło, dodam że żadna dieta nie jest potrzebna ani wstrzemiezliwośc do używek ( w tym alkoholu ) wrecz przeciwnie.

Re: Leki bilogiczne.
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 09 cze 2015 - 08:32:33

proponuję zerknac tutaj:

http://forum.luszczyce.pl/leczenie-tradycyjne/leczenie-biologiczne-swiadczenia-gwarantowane-t1524.html#p9746

Po raz kolejny przypomnę iż leczenie biologiczne to już ostateczny krok,decyzja o podjeciu takiego leczenia nie lezy w gestii pacjenta.Poza tym to duza ingerencja w układ immunologiczny i jakie to niesie za soba skutki trudno przewidziec.Znam wielu,bardzo wielu pacjentów którzy po zakonczeniu stosowania leczenia(bo czas leczenia jest scisle okreslony,nie jest przyznany do konca życia) borykaja sie z rozmaitymi problemami zdrowotnymi i wysypem ,który cięzko opanować.

Opowiadanie o bezkarnym rujnowaniu swojego zdrowia dodatkowo....i jak kolega twierdzi bezkarnie...uzywkami jest nieetyczne.Rozumiem radość z remisji,podpieranie sie w swojej argumentacji faktem nadużywania alkoholu ,bezkarnie....nie jest ok.

Re: Leki bilogiczne.
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 09 cze 2015 - 19:56:08

Znalazłąm taka informacje ,dla zainteresowanych :

http://forum.luszczyce.pl/aktualnosci/badanie-lekow-biologicznych-m-in-enbrel-krakow-t2861.html