Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
powrót gówna
Wysłane przez: gienia (---.skorosze.net)
Data: 18 pa� 2006 - 22:09:15

Witam,

Własnie zaobserwowałam to gówno w nowym miejscu, w którym go jeszcze nie byłosad smiley tak samo było dokładnie rok temusad smiley Latem i ciepłą wczesną jesienią nie robiłam sobie okładów z błoktka z MM, bo do tego potrzebne mi są rajtuzy, w których jak wiadomo nie da się wytrzymać jak jest ciepło, więc sobie odpuściłamsad smiley Tak więc od jakiegoś czasu obserwowałam powolny powrót tego gówna w starych miejscach i z utęskieniem czekałam na... zimę i rajtuzki, myśląc, że znowu to zwalczę, a tu bach: nowe gównosad smiley
Wiem, wiem nie mam na co narzekać - lekka postać jak na razie, a jednak jest nowe gówno.

pozdrawiam
Agnieszka

PS.: nie przejmujcie się za bardzo, nie mam doła, tak tylko musiałam napisać do kogoś kto rozumie i przepraszam za niecenzuralne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: powrót gówna
Wysłane przez: agacinka (---.chello.pl)
Data: 19 pa� 2006 - 15:26:26

a jak ty to robilas z tym blotem i rajtuzami?? nie slyszalam o tym czy mozesz napisac cos wiecej?? bede wdzieczna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: powrót gówna
Wysłane przez: gienia (---.skorosze.net)
Data: 20 pa� 2006 - 22:46:35

Robię sobie okłady z błotka z Morza Czarnego: nogę smaruję błotkiem na to folia spożywcza i rajtuzki do przytrzymania okładu. Trzymać jakieś 2-3 godziny, najlepiej codziennie. Nie wiem jak taki okład zorganizować na innych częściach ciała, bo folia lubi się odkleiać i przemieszczać. Po zdjęciu okładu posmarować chore miejsce oliwką dla dzieci lub jeszcze lepiej oliwką ozonową. Po 2-3 m-cach zeszło mi prawie zupełnie. Pisałam o tym nie raz na tym forum, o oliwce ozonowej (Ozonella) też były wątki.

pozdrawiam
Agnieszka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: powrót gówna
Wysłane przez: SZUN (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 pa� 2006 - 18:55:42

wszystko jet gównem poza moczem
bardzo prosze GIENIA odobina spoko i pokory mamy zmiany skorne a nie GOWNO OBRAZILAS 15% populacji ludzi z łuszczyca
a bloto zawsze bedzie blotem i tarzaj sie w blocie a nie w GOWNIE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: powrót gówna
Wysłane przez: jacek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 pa� 2006 - 08:12:43

spoko podziwiam tez be zszortow latem staly wysyp na kolanach i lokciach luszcyca to cichy zabojca ,..... Pozdro tez czasem jestem wolgarny smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: powrót gówna
Wysłane przez: Michał (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 pa� 2006 - 23:19:05

temat konkretny :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: powrót gówna
Wysłane przez: dana (83.2.125.---)
Data: 02 lis 2006 - 07:51:10

to jest gówno bo zamiast wydalać toksyny przez odbyt wydala taż przez skórę, więc łuska jest rodzajem gówna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: powrót gówna
Wysłane przez: Woytee (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lis 2006 - 13:41:22

grinning smiley Lo matko Niezle

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: powrót gówna
Wysłane przez: Voytee vel Pedronator (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 lis 2006 - 14:42:00

A ja bylem w szpitalu ostatnio 5 dni i po szpitalu 3 tyg kapieli siarkowych + kwarc ambulatoryjnie Poschodzilo ladnie pieknie , minelo pare dni i widze ze wylaza na nowo malutkie zasraniutkie sad smiley
Powrot w wielkim stylu Nie ludzilem sie ze odejdzie na dlugo ale ...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: powrót gówna
Wysłane przez: karoleen (---.staff.covcollege.ac.uk)
Data: 09 lis 2006 - 12:57:50

ja bym rzec rzekla ze gowno to nad gownami,gownem poparte!dopiero od roku,ale nie wyobrazam sobie ze mam byc gorzej i ze jak juz zwalcze to bedzie nawiedzac znowu.ciezkie zycie z tym gownem!i jeszcze jak tu chopa znalezc?a jak sie jest w UK to juz ogole.nie no tak generalnie to ja to dobrze znoszesmiling smileytyle ze teraz mnie tak jakos....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: powrót gówna
Wysłane przez: Jogi (---.paradyz.com.pl)
Data: 10 lis 2006 - 07:49:55

Tu mi się podoba smiling smiley Można se gównem rzucić, hehe...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: powrót gówna
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lis 2006 - 18:51:36

: karoleen ty masz luszczyce a to nie GOWNO
a z gownem to nikogo nie znajdziesz nawet chopa a gdyby nikomu tego nie zycze cukrzyca
cukrzyca w kolejnym etapie cukrzycy martwice
a jakbys miala martwice z powiklaniami czyli
obcinaja ci smierdzacy kawalek stopy twojego nedznego ciala i to dopiero jest gowno
optymistycznie konczac z pozdrowieniem harcerskim CZUWAJ
: karoleen pa pa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: powrót gówna
Wysłane przez: Karoleen (---.sol2.cable.ntl.com)
Data: 12 lis 2006 - 19:37:50

oj przykro mnie.wiem ze inni maja gorzej.tyle ze widzisz jakby nie bylo to tez jest problem.kazdy widzi swoj problem jako najwiekszy z najwiekszych chocby to byl tylko pryszcz na nosie.juz mi sie po prostu chce wymiotowac jak to widze.raz blade raz zaognione.i juz sie ciesze ze schodzi za minute znow przeklinam ze wraca.dupa blada no.zycze jak najlepiej.bywaj!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: powrót gówna
Wysłane przez: Bogdano (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lis 2006 - 23:57:23

Kurdeee przyszły zimne dni i od razu widze pogorszeni mojej łuszczycy na głowie na ciele stosuje już 1,5 miesiąca cygnoline i jest ok ale z glowa to jest masakra;/ latem smarowalem elokomem 3 dni w tygodniu i było super a teraz dupa;/ łepek mnie swędzi plamy mocno zaczerwienione a co gorsza pchają się na czołosad smiley JAK JA NIENAWIDZĘ JESIENI I ZIMY!!!!! fajnie było mieć krótkie włosy;/ ale co tam dobrze że choć na ciele już mi prawie wszystko zniknęło tylko ciekawe na ile;/
nic zobaczymy jak to będzie
pozdrawiam Bogdano

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: powrót gówna
Wysłane przez: Jogi (---.paradyz.com.pl)
Data: 14 lis 2006 - 14:25:08

Cześć Bogdano,
serwatka ci juz bokiem wyszła?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: powrót gówna
Wysłane przez: marta (195.14.73.---)
Data: 14 lis 2006 - 16:49:40

Karoleen,
nie ma w moim zasobie slow ........., i tego nie lubie.
ale to co nas spotkalo, to jest gowno.
szwedcy naukowcy pisza, ze to gen, ze pracuja nad rozczyfrowaniem, jesli im sie uda beda leki na to gowno.
pisalam o laserze, nikt nie czytal, nie komentowal.
zeszlo mi cos co mialam ponad 20 lat - to byla proba.
mam ochote na wiecej ale jakie to piekielnie drogie.
pisalam tez w innym temacie, jak maz moj gdy sie rozwodzilismy krzyczal na sali sadowej, ze chorej juz nie chce.
wiesz jak sie czulam z tym gownem
upokorzona, wysmiana
nie dosc, ze potwornie cierpie, to jeszcze publicznie mnie wysmiano.
ba, mialam sytuacje, gdy kolezanka w pracy wykrzyczala, wobec wszystkich, 'chore to na jakas luszczyce' k.c.
zapasc sie pod ziemie
pa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: powrót gówna
Wysłane przez: Bogdano (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lis 2006 - 18:39:32

do Jogi


heheh serwatka nigdy mi nie szlasmiling smiley blee

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: powrót gówna
Wysłane przez: karoleen (---.covcollege.ac.uk)
Data: 15 lis 2006 - 11:20:44

oj ja wierze Marta ze ciezko jest i drze o to jak to ze mna bedzie.ja to dopiero rok ale kto wie w co sie to gowno przemieni i jak bedzie wygladac za pare lat.z jednej strony sie ciesze ze odnalazlam to forum,bo wiem zem sama nie jest z drugiej strony zas zaluje bo czytam i czytam i sie zastanawiam czy mnie tez to czeka,czy moze byc az tak zle.dotychczas zylam w przeswiadczeniu ze zejdzie,ze nuz sie nie pojawi przez ho ho i jeszcze troche.ajajajaj.i jeszcze ten kult ciala na kazdym kroku.to mnie Tatus ladnym genem obdarowaltongue sticking out smiley(aj te moje czarnr poczucie humorutongue sticking out smiley).Marta jezeli Ci jakis lek z Angliji potrzebny to daj znac.zobaczym co sie da zrobic,to tylko &pound;6 za tubke.3m sie!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: powrót gówna
Wysłane przez: marta (195.14.73.---)
Data: 15 lis 2006 - 11:45:15

karoleen,
jak milo, ze odpisalas.
Wlasnie na tym naszym forum wyczytalam, ze EXOREX tj, jakas smola pogazowana do kupienia wlasnie w Anglii. W polsce mam znajome farmaceutki i nie jest mozliwe nabycie tego exorexu, nawet nie ma nic o podobnym skladzie.
Hmmm, na recepte kosztuje to 6 GBP, a bez recepty podobno 30 GBP.
Jak to kupic i otrzymac w Polsce?
Moze ktos jezdzi, czy lata. Ale skad wziac recepte?
Nie mam pomyslu.
uklony
marta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: powrót gówna
Wysłane przez: Karoleen (---.sol2.cable.ntl.com)
Data: 15 lis 2006 - 18:00:03

ja w piatek do mojego GP ide to moge wziac recepte na dwa exorexy.jezeli mnie w ogole to przepisze to z dwoma nie bedzie problemu.zdarzalo sie juz ze mi wiecej przepisywala zebym jej dupy wiecej nie trula swoimi wizytami,ktore swego czasu byly czestetongue sticking out smileydo Polski przylatuje na dwa tygodnie 14.12. takze juz za miesiac jakos bym Ci to mogla jakos kopsnac.powiedz jeszcze ze moze na slasku mieszkasztongue sticking out smiley?pozdrawiam konkretnietongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.