SOLANGE
Wysłane przez: Sławek83 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 sie 2015 - 19:26:16

Czy ktos stosowal kosmetyki Solange ?
uslyszalem o nim w reklamie radiowej smiling smiley

Re: SOLANGE
Wysłane przez: r. (---.goleniow.vectranet.pl)
Data: 10 sie 2015 - 19:42:50

Właśnie zamówiony. smiling smiley
teraz czekać aż przyjdzie i na efekty... smiling smiley Podobno już po pierwszym tygodniu będzie widać skutki, więc zapowiada się obiecująco. W międzyczasie sprawdzam skład kremiku.
Ja zamówiłam do ciała i paznokci.

Re: SOLANGE
Wysłane przez: r. (---.goleniow.vectranet.pl)
Data: 13 sie 2015 - 14:40:06

Właśnie przyszedł krem.
Stosowanie opisane następująco: 1-2 razy dziennnie smarować miejsca zmienione chorobowo. Codzienne stosowanie zwiększa skuteczność. Pierwsze efekty widoczne juz po tygodniu reguralnego stosowania.

Z racji że opakowanie zawiera 50ml (47zł + przesyłka) postanowiłam korzystać raz dziennie po kąpieli (z krochmalem smiling smiley), żeby bezpośrednio smarować stan zapalny a nie łuskę, to powinno być skuteczniej smiling smiley

Dołączam zdjęcie, jak to się prezentuje (extra jakość aparatu grinning smiley)
http://oi61.tinypic.com/fcthzm.jpg

Re: SOLANGE
Wysłane przez: szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 13 sie 2015 - 16:15:52

pozwole sobie wtracic swoje 3 grosze...zdecydowanie odradzam jakiekolwiek kąpiele w krochmalu przed zastosowaniem owego dermokosmetyku....pory skóry zostana skutecznie zatkane i zadna masc ,krem ,odżywka nie wchłonie sie dobrze....proponuje kapiele bardziej solne po peelingu solnym,spłukac ciało i wtedy nałożyc krem....to taka moja podpowiedz z doswiadczenia ale oczywiscie zrobisz jak bedziesz uważała. smiling smiley