Leczenie super efekty
Wysłane przez: szefoko (---.dynamic.chello.pl)
Data: 26 sie 2015 - 00:01:23

Witajcie,
chciałem się podzielić super miejscem, gdzie zaleczenie naszej przyjaciółki- łuszczycy, jest serio mozliwe! Wybierzcie się do Lubelskiego Centrum Diagnostycznego w Świdniku. Ja tam jeździłem prawie dwa lata na zastrzyki (niestety sponsor sie wycofał, ale niebawem ma ruszyć kolejny program) i dzięki nim praktycznie o łuskach i plamach zapomniałem. Przy super efektach, jeszcze super obsługa medyczna: jak w domu, na nic nie czekasz, wszyscy są dla ciebie uprzejmi i na dodatek chcą poświęcić ci swój czas i podzielic się swoją wiedzą. Czy to możliwe? Tak, jestem tego najlepszym dowodem. Jeszcze nigdy (a choruję jakieś 8 lat) nie spotkałem takich profesjonalistów w tym zakresie (łuszczyca) i tak bombowyh efektów!!!
Krzysiek

Re: Leczenie super efekty
Wysłane przez: jabar7 (---.82.41.31.ip4.feromedia.eu)
Data: 04 wrz 2015 - 08:44:45

Kochani, fantastyczne efekty osiągnąłem w leczeniu łuszczycy stosując tylko WITAMINY. Pierwszym razem używałem MULTI CODE 50+ dla mężczyzn. Ogniska łuszczycy samoczynnie, po około 10 dniach, ginęły /jakby były wsysane w ciało!!!/. Po pewnym czasie zupełnie przypadkowo kupiłem: Katelin + SR. Jest to potas, który stosuje się w leczeniu NADCIŚNIENIA. Efekt - również zachwycający!!! Ogniska samoczynnie giną bez smarowania. Wiem, że każdy organizm inaczej reaguje na każdy lek, ale spróbować można, tym bardziej, że w/w witaminy są sprzedawane w aptekach bez recepty. Pozdrawiam. Mój wniosek: ŁUSZCZYCA JEST EFEKTEM BRAKU PEWNYCH WITAMIN /mikroelementów/.

Re: Leczenie super efekty
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 04 wrz 2015 - 11:08:03

raczej nie.....tongue sticking out smiley gdyby to było takie proste,wyleczylibysmy sie na bank wszyscy winking smiley

Re: Leczenie super efekty
Wysłane przez: marcin (---.dynamic.chello.pl)
Data: 04 wrz 2015 - 11:09:51

W jakich dawkach je przyjmowales?

Re: Leczenie super efekty
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 04 wrz 2015 - 11:11:11

szefoko Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witajcie,
> chciałem się podzielić super miejscem, gdzie
> zaleczenie naszej przyjaciółki- łuszczycy, jest
> serio mozliwe! Wybierzcie się do Lubelskiego
> Centrum Diagnostycznego w Świdniku. Ja tam
> jeździłem prawie dwa lata na zastrzyki (niestety
> sponsor sie wycofał, ale niebawem ma ruszyć
> kolejny program) i dzięki nim praktycznie o
> łuskach i plamach zapomniałem. Przy super
> efektach, jeszcze super obsługa medyczna: jak w
> domu, na nic nie czekasz, wszyscy są dla ciebie
> uprzejmi i na dodatek chcą poświęcić ci swój
> czas i podzielic się swoją wiedzą. Czy to
> możliwe? Tak, jestem tego najlepszym dowodem.
> Jeszcze nigdy (a choruję jakieś 8 lat) nie
> spotkałem takich profesjonalistów w tym zakresie
> (łuszczyca) i tak bombowyh efektów!!!
> Krzysiek


to co opisujesz to leczenie biologiczne tongue sticking out smiley poczytaj troszke,przekonasz sie dlaczego tak obchodzą sie z toba...powodzenia grinning smiley