Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
łuszczyca
Wysłane przez: julita (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 sie 2006 - 22:31:17

Witam!
Jestem matką szesnastolatka , który od trzech lat choruje na łuszczycę.
Stosowaliśmy chyba już wszystko(maści, leki doustne, fototerapię) i nic za bardzo nie pomagało.Czasami trochę ustępowało albo wysypało sie więcej .
Bardzo gorąco polecam kąpiele w morskiej wodzie i kąpiele słoneczne, to naprawdę najlepszy lek. mój syn w tym roku po dwóch tygodniach pobytu w lipcu nad morzem pozbył się wszystkiego , ma super gładką skórkę.
teraz pojechał jeszcze na dwa tygodnie i mimo że pogoda nie jest taka jak w lipcu kąpie się w morzu.Dzwonił ż e nic nowego mu nie wychodzi, ja słyszłam że po takiej kuracji na pół roku jest spokój . w między czasie można kąpać się w soli boheńskiej i chodzić raz kiedyś do solarium.
Gorąco polecam .


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca
Wysłane przez: Hellboy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 lut 2007 - 11:05:33

Nic nowego nam nie powiedziałaś ale i tak dzięki smiling smiley dobrze ze chociaż komuś wyszło...Peace out!

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.