Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Lojotokowe zapalenie skory glowy
Wysłane przez: Mega (---.blue.net.pl)
Data: 29 pa� 2006 - 17:22:36


Witam !

Lojotok mam gdzies od 6 miesiecy lekarz polecil mi elcom i jakby troche przeszlo, ale nie calkiem. Po kolejnym nawrocie zajrzalem do ksiazek zielarskich i dostosowalem sie do instrukcji tzn. plukalem glowe po umyciu w ziolach, ktore niby zwalczaja lojotok po 2 zeszlo mi, ale tylko z tylu i z bokow. Jednak chyba na przedniej czesci glowy jest on za duzy.
Do rzeczy, ostatnio szukajac czegos na lojotok wpadlem na strone www.kamiwaza.pl i znalazlem tam fajna tabelke ze w 92% przypadkow lojotok jest wyleczalny. Moze ktos wie czy to jest rzeczywiscie skuteczne czy tylko tak zachwalaja winking smiley Z gory dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lojotokowe zapalenie skory glowy
Wysłane przez: elisabeth1 (---.w83-205.abo.wanadoo.fr)
Data: 02 lis 2006 - 15:56:32

Witam serdecznie

do mycia glowy z problemem lojotoku (ze wszystkimi problemami skornymi takimi jak egzema, luszczycaitp.) polecam mydlo alep. Jest w dwoch wersjach w kostce i w plynie.Polecam jednak w kostce w tym przypadku.

pozdrawiam
elisabeth1

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Lojotokowe zapalenie skory glowy
Wysłane przez: magda (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 25 lut 2007 - 11:02:11

na lojotokowe zapalenie skory polecam masc chlorchinaldin H,super,

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.