Skuteczne leczenie łuszczycy!
Wysłane przez: Igor (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 11 wrz 2016 - 21:19:13

Witam wszystkich!
Mam na imię Igor i od lat choruję na łuszczycę, a właściwie chorowałem. W tym roku w końcu udało mi się ją zaleczyć praktycznie w 100%. W związku z tym postanowiłem podzielić się swoim doświadczeniem i pomóc każdemu kto chciałby również pozbyć się problemu jakim jest ta uciążliwa choroba. O sposobie w jaki udało mi się przezwyciężyć łuszczycę chętnie powiem wszystkim zainteresowanym, z tym, że obecnie właśnie takich ludzi szukam. Chcę zbadać rynek i bardzo proszę wszystkich zmagających się z łuszczycą, bielactwem, atopowym zapaleniem i innymi chorobami skóry o kontakt. Zapraszam również rodziny oraz znajomych osób chorych, którzy chcieliby pomóc swoim bliskim. Zaznaczam, że nie jest to żadne ogłoszenie firmy, jestem osobą prywatną i chcę po prostu pomóc, kontakt mejlowy czy telefoniczny praktycznie nic nie kosztuje w dzisiejszych czasach. Jeszcze raz zapraszam serdecznie, jestem pewien, że nikt nie będzie żałował, pozdrawiam, poniżej mój adres i nr telefonu:
[email protected] 511254574

Re: Skuteczne leczenie łuszczycy!
Wysłane przez: NZ (---.play-internet.pl)
Data: 12 wrz 2016 - 08:58:03

"Zbadać rynek"... Haha. Jakieś 3-4%- taki udział "rynku". Proszę o konkretne informacje na temat oferty- co z czym i jak się je. Zaoszczędzi Pan czas, nie poświęcając go na powtarzanie jednego i tego samego każdemu z osobna.

Re: Skuteczne leczenie łuszczycy!
Wysłane przez: BUM-BUM (---.gtnet.net.pl)
Data: 12 wrz 2016 - 10:33:00

Dokładnie jest tak, jak wyłuszczył sprawę - NZ.
Ponadto dodam uwagę, kto jest w stanie uwiarygodnić osiągnięte postępy w likwidacji zmian łuszczycowych?. Czy to ma być na wiarę, że ja to piszę pod nickiem IGOR???? i to jest święta prawda.

Re: Skuteczne leczenie łuszczycy!
Wysłane przez: maxx (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 12 wrz 2016 - 18:02:09

Chcesz pomóc?,zrób to na forum a nie kombinujesz jak koń pod górę.

Re: Skuteczne leczenie łuszczycy!
Wysłane przez: Andrzej (---.gtnet.net.pl)
Data: 12 wrz 2016 - 21:28:31

Kochani,
dziękuje za patriotyczną postawę i wykazanie się czujnością.
Bowiem my baranki i tak już jesteśmy doświadczeni przez los, więc po co nam kolejny tu fryzjer do czesania nas. Był ZEJ, dzielni sprzedawcy z Allegro, ze sklepów internetowych, więc wystarczy drogi Igorku.

Re: Skuteczne leczenie łuszczycy!
Wysłane przez: on (---.futuroexito.pl)
Data: 13 wrz 2016 - 12:26:38

Igor - funny boy