Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Sorion
Wysłane przez: Kewa (---.play-internet.pl)
Data: 17 wrz 2016 - 22:08:06

Czy słyszeliście o kremie Sorion. Kupiłem go na amazon.de. Kosztuje ok. 14? za 50g, ale wystarcza nawet na 3 tygodnie. Jest indyjski specyfik, bardzo popularny w Niemczech. Najlepsze jest jednak jego działanie. Po 2/3 dniach łuszczyca zaczyna ustępować! W składzie są jedynie tradycyjne ajuwerdyjski zioła , stosowane o tysięcy lat, m.in. kurkuma. Jeszcze 3 tyg. temu byłem prawie cały zsypany. Teraz mam ochotę iść na basen. Co ciekawe znikają nawet drobne krostki nawet w w miejscach bezpośrednio niesmarowanych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sorion
Wysłane przez: niunia123 (---.lukman.pl)
Data: 01 gru 2016 - 16:41:57

Witam, a czy po tym kremie nie masz zadnych nawrotow?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sorion
Wysłane przez: kaza (---.gtnet.net.pl)
Data: 02 gru 2016 - 08:56:52

Więcej o Sorionie na:
http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index.php?showtopic=8131
Mi nie pomógł, ale kolor plam jest mniej intensywny. Miałam ten niebieski.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sorion
Wysłane przez: kaza (---.gtnet.net.pl)
Data: 02 gru 2016 - 09:07:54

Na Amazonie też jest może jeszcze spróbuję tego w zielonym garniturku winking smiley
https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_ss_i_4_6?url=search-alias%3Daps&field-keywords=sorion+psoriasis+cream&sprefix=sorion%2Caps%2C497&crid=1OKT0O5VFM2RT

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sorion
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 02 gru 2016 - 10:21:27

kontakt przez Fb z Olgą, polecam grinning smiley

"Olga Sitek

Kochane Biedronki
Chciałam Was wszystkich poinformować, że próbki które rozsyłaliśmy Wam za darmo na ten moment się skończyły. Przykro mi. Nie jest jednak tak tragicznie...po 26 stycznia bedą kolejne. Teraz proszę Was o odliczanie za 9 dni rusza nasz sklep i fanpage na Fb. Trzymajcie za nas kciuki !
Mam nadzieję, że jesteście z nami :-)"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sorion
Wysłane przez: niunia123 (---.lukman.pl)
Data: 02 gru 2016 - 14:44:27

Ja kupiłam tutaj:https://www.apo-discounter.pl/sorion-krem-p-59559.html
Przesylka szla do mnie 3dni prosto z Niemiec.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sorion
Wysłane przez: teresa (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 07 sty 2017 - 11:46:06

Witam,i co, pomaga ten krem,piszcie swoje opinie bo zastanawiam się czy warto kupować ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sorion
Wysłane przez: kasia (---.giganet.net.pl)
Data: 17 sty 2017 - 20:03:09

Witam, ja otrzymałam próbkę 5gram, od Pani Oli z grupy na fb, byłam w szoku lecę się cztery lata i żaden specyfik nie pomógł mi tak szybko. Na kolanach miałam rany wszystko pięknie się pogoiło niestety krem się skonczył, dzięki znajomej z niemiec zdobyłam kolejną próbkę naprawdę choroba zaczeła ustepować, na kolanach nie było widać zmian. Teraz przez dwa tygodnie miałam okropny stres i mam nawrót choroby porobiły mi się rany , sędzi mnie ale się nie poddaje nie długo pogodzę się z losem , stres minie a ja znowu zacznę walczyć :-) polecam zawsze warto próbować

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sorion
Wysłane przez: teresa (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 23 sty 2017 - 10:36:55

A jaki kolor miała ta próbka,bo tutaj czytam że są dwa rodzaje tego kremu, zielony i niebieski, podobno zielony jest lepszy ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sorion
Wysłane przez: Ola (---.lukman.pl)
Data: 23 sty 2017 - 17:35:56

Witam, ja miłąm zielony. Jak dla mnie pomoglo na cztery dni pozniej wrocilo a luszczyce mam babelkowa na dłoniach i stopach. Ale na szczescie okdryłam jak mozna wyleczyc łuszczyce. Moja walka z tym jeszcze trwa ale jestem blizej wyleczenia niz dalej. O wiele blizej. Jezeli ktos chciałby wiecej informacji to zapraszam tu moj email;[email protected]. Zycze duzo zdrowka. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sorion
Wysłane przez: kk (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 03 lut 2017 - 14:23:05

a allegro już jest,ciekaw jestem czy zadziala.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sorion
Wysłane przez: teresa (162.158.102.---)
Data: 11 mar 2017 - 17:30:27

I co działa ? Piszcie, bo nie wiem czy kupować, a nie jest za tani ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sorion
Wysłane przez: Shofixti (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 02 sty 2018 - 18:09:03

teresa Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> I co działa ? Piszcie, bo nie wiem czy kupować,
> a nie jest za tani ?

U mnie zacząłem zauważać różnice gdzieś po 4-5dniach używania kremu. Walcze z AZS. Gdzieś po 2tyg używania 2 razy dziennie (czasami częściej, gdy zaczynałem odczuwać swędzenie) skóra wygląda jak należy, czerwone, swędzące i łuszczące się plamy poznikały. Używałem kremu zielonego, zużyłem może 1/4 50g tubki. Aktualnie smaruje się kremem profilaktycznie, bo boje się nawrotu. Będę tak robił az do zużycia całej tubki. Szczerze polecam, jest to pierwszy krem który mi pomógł, a trochę tego testowałem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sorion
Wysłane przez: teresa (---.centertel.pl)
Data: 17 sty 2019 - 15:53:28

Przetestowałam zielony, może być,łuszczyca nie zniknęła,ale zbladła.Odstawiłam całkiem sterydy i używam tylko co jakiś czas Sorionu na zmianę z Daivonexem i jest ok.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sorion
Wysłane przez: Maria (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 maj 2019 - 08:36:42

Rzeczywiście Sorion pomaga.
Trudno powiedzieć,że LECZY ale na pewno przynosi dużą ulgę.
Zmiany łuszczycowe mam tylko na dłoniach,przeważnie na opuszkach palców.
Łuszczyca krostkowa?
Opinie lekarzy są różne.
Wypróbowałam na sobie dziesiątki specyfików i jak dotąd Sorion ale też Mediderm
najbardziej mi pomaga.
Używam ten zielony - mówię o Sorionie.
Myślę, że jest drogi ale też bardzo wydajny.
Mediderm (kilogram w opakowaniu z pompką) kosztuje ok.30 złotych.
Nie zawiera SLS,parabenów,substancji zapachowych i barwników - to chyba b.ważne.
Mam wrażenie, że rzeczywiście wydłuża okres remisji zmian.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.