Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Z.E.J opinie
Wysłane przez: KOKOOOCHANEL (---.play-internet.pl)
Data: 17 pa� 2016 - 08:27:53

ZEJ NAPISAŁ:
Mam pytanie do Sz. Trolli co wy tutaj robicie od tylu lat pojawiacie się już po kilku sekundach od emisji czyjegoś postu i plujecie jadem nienawiści, lub zachęcacie do leczenia biologicznego.

Ty stary capie ZEJu

Dlaczego mamy nie wierzyć łuszczykom, znanym ich z życia i z forum: nadella, Basia, Janek, Szater, Sławek i wielu innnych,a których ty ich nazywasz trollami i przedstawicielami firm farmaceutycznych. Tylko dlatego, że stosowali mazidło i ich nie wyleczyłeś zgodnie ze swoim słowem danym tu w 4 tygodnie dlatego jest gówno wartym.
Gdzie są te kliniki prywatne, które leczą wg Twojej metody, gdzie obiecany certyfikat o którym pisałem, ze jest tuż, tuż.
ZEJ dlaczego wrednie kłamiesz i chcesz nabić kolejnych łuszczyków w butelkę.
Jesteś złym człowiekiem i jedynym celem na tym forum jest wyciąganie pieniędzy od naiwnych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Z.E.J opinie
Wysłane przez: Więcej luzu N. (---.gtnet.net.pl)
Data: 22 pa� 2016 - 07:44:44

Z czystym sumieniem polecam ZEJa i wiem co piszę. Jego zioła "pomagają" na wszystko.
Ostatnio poleciłem gorąco tego znakomitego fachowca o międzynarodowej sławie- sąsiadowi- który ma bardzo piękna, sympatyczną i fantastyczną żonę. Odbicie lustrzane Jenny Dewan-Tatuum
Jako chrześcijanin mam nadzieję, że nie wyląduje on w szpitaluwinking smiley Bo szkoda tak pięknej sąsiadki, by się zapłakiwała w domku. A ona jest taka samotna.
Jak wszystko cudownie i szczęśliwie skończy się, następna w kolejce będzie moja teściowa. A co, dobrego magika trza promować, bo w końcu to jest obopólna korzyść. Oczywiście za mój pijar na tym forum, Bóg zapłać ZEJu, jedynie mazidełka mają mieć należyta szatańską moc.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
W.L.N

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Z.E.J opinie
Wysłane przez: j (---.gtnet.net.pl)
Data: 23 pa� 2016 - 17:45:00

Kochani,
ZEJ szuka kolejnych ofiar - uważać i nie dać się wkręcić w mazidła o nieznanym składzie i gdzie wielu z nas wylądowało w szpitalach po jego"leczeniu"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Z.E.J opinie Prokurator - Policja - Urząd skarbowy
Wysłane przez: Janek (37.228.240.---)
Data: 23 pa� 2016 - 21:35:07

W takim razie ja rowniez napisze kilka zdan zeby ten uposledzony czlowiek Z.E.J zobaczył kolejny wpis jeszcze z innego adresu IP.
Po pierwsze dziwi mnie ze są jeszcze ludzie, na tyle naiwni zeby od niego kupowac szampon wymieszany z jakims syfem, skóra po tym pęka, piecze, ból potworny a łuszczyca po tym uderza ze zdwojoną siłą.
Po drugie zamiast cwaniakowac i wyzywac od trolli ludzi ktorzy piszą obiektywną prawde to ten bencwał powinien sie cieszyć ze jeszcze nikt nie poszedl go zglosic do instytucji, ktore wymieniłem w temacie wiec nie bede sie powtarzał tylko rozwine:
Prokurator z Policją jakby wpadli do jego Daczy to chłop sie nie pozbiera - nielegalny handel bez zezwolen, certyfikatów itd nie trzeba prowadzic zadnego sledztwa bo wystarczy wejsc na jego facebooka a wszystko podane jak na talerzu.
Następna sprawa : O ile sie nie myle to Pan Sławek byl w szpitalu i ma dokumentacje tj dowody !!! Jesli złozy pozew to prokuratura widząc na jaka skale dziala ( a zobaczą jak wejdą na konto po transakcjach ) zabezpieczy caly jego dobytek " Na poczet przyszłych kosztow zwiazanych z jego działalnoscia " czyli np m.in na odszkodowania dla ludzi pokrzywdzonych jak wyżej wymieniony Pan Sławek, co gorsza jesli jeden dostanie to pozniej beda go sądzic nawet Ci co im specjalnie nie zaszkodziło bo zobaczą łatwy pieniadz do wyciągnięcia
Kolejny temat to Urząd Skarbowy, przeciez on z tego sie nie rozlicza to juz same urzędasy go zjedzą!!!
Zatem panie Zej czy jest pan na tyle głupi i bezmyslny ze wdaje sie w potyczki na tym forum czy poprostu nie zdajesz sobie debilu sprawy z tego co ci grozi?
Nigdy nikogo nie kablowałem nie jestem konfidentem ale jak mi puszcza nerwy to wiem gdzie pojsc i co z tym zrobic. Pisze to wszystko bo boli mnie ze okłamujesz ludzi ze ich wyleczysz na zawsze a jaka jest prawda to kazdy wie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Z.E.J opinie
Wysłane przez: Jerremy (---.dynamic.chello.pl)
Data: 24 pa� 2016 - 22:01:22

Panie ZEJ jestem za tym aby kupić Pana maść, ale proszę o podanie składu, gdyż każdy lek zapisywany przez lekarza można sprawdzić jaki ma skład. Pozdrawia, i czekam za odpowiedzią.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Z.E.J opinie
Wysłane przez: Z.E.J.oba chyba ma (---.play-internet.pl)
Data: 25 pa� 2016 - 08:08:59

Przez lekarza- właśnie. Z.E.J. nie jest lekarzem, wiec i o skład nie proś:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.