Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.com.pl)
Data: 21 lis 2016 - 07:04:21

Pozdrawiasz fanów ??? Chyba kolesi co ci dają do dzioba smiling smiley W końcu Ryjek, to masz chyba od brania do ryja.
A tak poza tym co słychać, mówisz że dziewczyny szukasz tak? A co, faceci ci się już znudzili, dupa cię już boli, co?

Nie chce mi się z tobą gadać cioto!



ps. a farmaceuta faktycznie, to nick z innej strony.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Ryjek (---.users.ffda.io)
Data: 21 lis 2016 - 18:15:44

Siema no nie nadarmo mam kysywke Ryjek chyba już wiecie wszyscy tu dla czego Dupka to cię boli jak pod monopolowym cię łomotają jeden po drugim od 6h do 10h i tak krzyczysz do ksieżyca gorzej jak te lampucery z pod A4pewnie wiecznie masz ciote albo kurwice że jebią cię a ty dalej nie jesteś zachwycony ale nie dziw się po prostu masz rozjebunde nie tylko od tego że cię deptają menele żólu ale też dla tego że pewnie jak już nie cię kto pęta w dzurawca w rzucić to ćwiczyć przyśiady na butelkę cwelowski kurwino sij tam gdzie śiesz a o demnie 3huje w bok zjebie genetyczny bo ja wolę kobiety mojego penta nie dostaniesz cwelu kłaniam się nisko po same piździsko ciau atuti hehe*smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Martyna (---.stimo.net)
Data: 21 lis 2016 - 19:57:41

Nie dość że kurdupel to i iq 70.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Ryjek (---.users.ffda.io)
Data: 21 lis 2016 - 22:40:02

A po Pilsku Martynko?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Ryjek (---.users.ffda.io)
Data: 22 lis 2016 - 13:14:32

Martynko ty też się dopierniczasz do mnie zrobilem tobię coś nie a sama zaczynasz jak reszta tych pajacy o co wam kurwa chodzi naprawdę nie macie co zrobic ze sobą ja pierdole kino jak huj tu na serio jest nudno i kulawo dla tego się prujecie do mnie bo znudów wiecie co umuwcie się i dajcie sobie po pierogu to wam przejdzie złosć bo ja tu tylko kurwa zajebana chciałem poznać kobiete i nie ważne czy jest chorutka bo ja to rozumię debile u jest mi przykro z tego powodu chialem po prostu by była szczesliwa jakaś dobra kobieta i ja też bo nie obchodzi mnie kto jak wyglada ale pierdole ten wasz portal bo widzę że wy wszyscu tu zjebani jestescie i nie można sobię kogoś znaleść bo sami tego nie chcecie najlepiej komuś docinac i być samemu nara dovny!!!!;!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Ryjek (---.users.ffda.io)
Data: 22 lis 2016 - 13:14:33

Martynko ty też się dopierniczasz do mnie zrobilem tobię coś nie a sama zaczynasz jak reszta tych pajacy o co wam kurwa chodzi naprawdę nie macie co zrobic ze sobą ja pierdole kino jak huj tu na serio jest nudno i kulawo dla tego się prujecie do mnie bo znudów wiecie co umuwcie się i dajcie sobie po pierogu to wam przejdzie złosć bo ja tu tylko kurwa zajebana chciałem poznać kobiete i nie ważne czy jest chorutka bo ja to rozumię debile u jest mi przykro z tego powodu chialem po prostu by była szczesliwa jakaś dobra kobieta i ja też bo nie obchodzi mnie kto jak wyglada ale pierdole ten wasz portal bo widzę że wy wszyscu tu zjebani jestescie i nie można sobię kogoś znaleść bo sami tego nie chcecie najlepiej komuś docinac i być samemu nara dovny!!!!;!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Martyna (---.stimo.net)
Data: 22 lis 2016 - 19:30:52

To było po Polsku ale widocznie dużo się nie pomyliłam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Ryjek (---.users.ffda.io)
Data: 23 lis 2016 - 16:42:01

Martyna nic nie mam do ciebię po prostu nie wiem co znaczy to i ig 70nie wiem co to oznacza dla tego tak napisałem a po Polsku zresztą nie ważne nie chciałem cię uraźić przepraszam tylko proszę cię o jedno jeżeli nie znasz mnie to nie pisz niczego w moim kierunku bo ja nie wyzywm nikogo bez podctawnie a tak naprawdę nie ja 1rwszy zaczołem ten kabarećik cyrk!!!też nie znasz mnie nie zamieniłaś ani jednego zdania słowa zemną a wjerzdzasz na mnie to nie jest fajne ja nie jestem zly chcesz to wyślisli zapro porozmawiaj ze mną chwilkę i sama zdecyduj że to wszytko to jakieś nieporozumienie nie chcialem nikogo uraźic po prostu nie pozwolę sobię by ktoś kto mnie nie zna bd mi cisną bo to hore jest pa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam kobiety
Wysłane przez: Buziaczek Basiiiiiiiiii (---.play-internet.pl)
Data: 24 lis 2016 - 07:50:36

Martynka uważa, że jesteś super inteligentny chłopak i do tej oceny posłużyła się testem IQ. Uwzględniając i mierząc go proporcjonalnie przyrostem inteligencji do wieku życia osoby dorosłej super tu się prezentujesz.(no rozumisz, te sam test np.dla przedszkolaka i np 40 latka będzie z uwzględnieniem krzywej surowej czyli (po prostu) wieku badanego. Nie załamuj się. Poproś o adres do Martynki i podeślij bukiet czerwonych róż, albo innych koniecznie w tym kolorze(byle ne goździki).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Szukam kobiety
Wysłane przez: Kamil (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 30 gru 2016 - 01:22:05

Witam . Mam 37 lat choruję na łuszczycę nie mam z tym problemu .Szukam kobiety która też jest pogodzona z tym problemem lub szuka kogoś kto jej pomoże . Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.