Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
KREM Z KONOPII IDEALNY NA ŁUSZCZYCE !!! POMÓGŁ JUŻ WIELU CHORYM
Wysłane przez: konopna farmacja (---.play-internet.pl)
Data: 13 gru 2016 - 16:09:32

Witam
Chciałbym podzielić się ze wszystkimi osobami które chorują na łuszczyce o możliwości skutecznej walki z tą chorobą.
Na Polskim rynku od dłuższego czasu jest skuteczny środek do walki z tą chorobą,natomiast nie mogę zrozumieć dlaczego w dalszym ciągu jest tak cicho o Konopnej maści która pomogła już wielu ludziom. Wspólnie z Żoną otworzyliśmy w Warszawie KONOPNĄ FARMACJĘ i z tego co zauważyliśmy trafiają do nas ludzie którzy nie do końca swiadomi są jaki asortyment posiadamy i jak nasze produkty mogą im pomóc?
Jedno jest pewne że maść konopna jest idealnym lekarstwem na łuszczyce i pomogła już wielu osobom na pomorzu jak i w Polsce.
Gorąca zachęcam wszystkich którzy zmagają się z chorobą o kontakt z nami ponieważ jesteśmy w stanie wam pomóc, posiadamy jeszcze sporo próbek ktore możemy wam przesłać byście mogli przekonać się sami o jej wspaniałych właściwościach wystarczy tylko odezwać się do nas na adres mailowy:[email protected]
Bądź przyjść osobiście do naszego sklepu w Warszawie
ul.Aleja Jana Pawła II 41
Pozdrawiam



l

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KREM Z KONOPII IDEALNY NA ŁUSZCZYCE !!! POMÓGŁ JUŻ WIELU CHORYM
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.com.pl)
Data: 13 gru 2016 - 18:09:51

Wam pomogła?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KREM Z KONOPII IDEALNY NA ŁUSZCZYCE !!! POMÓGŁ JUŻ WIELU CHORYM
Wysłane przez: konopna farmacja (---.play-internet.pl)
Data: 15 gru 2016 - 10:51:56

naszym klientom pomogła? wiem że z natury ludzie są niedowiarkami i muszą mieć przykład na to że maść działa i my to rozumiemy na naszej stronie internetowej jak i na fb będziemy wstawiać zdjęcia opisy i ewentualny wywiad z ludźmi którym pomogła nasza maść? zaczynamy od poniedziałku z wywiadem który wstawiamy ma nasza stronę na fb i YouTube także proszę nas śledzić i Panie Sławku proszę przesłać nam adres to prześlemy próbkę kremu i będzie miał Pan możliwość sprawdzić osobiściepozytywne działanie
pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KREM Z KONOPII IDEALNY NA ŁUSZCZYCE !!! POMÓGŁ JUŻ WIELU CHORYM
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 15 gru 2016 - 15:58:46

kilka lat temu pojawiła sie masc konopna,zaraz ją wypróbowałam,relacja tutaj(żeby nie było ze czaruję tongue sticking out smiley

http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index.php?showtopic=6881&st=0&start=0

Nie pomogło nic a nic ani mi ani nikomu kogo znam,doszedł potem jeszcze szampon konopny...tez wiele sobie obiecywałam ale niestety.

oczywiscie mozna spróbowac ale na jakies spektakularne efekty bym nie liczyła. Ot jak każdy dermokosmetyk może pomóc jak krem nivea ....lepszy zdecydowanie jest nagietek!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: KREM Z KONOPII IDEALNY NA ŁUSZCZYCE !!! POMÓGŁ JUŻ WIELU CHORYM
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.com.pl)
Data: 15 gru 2016 - 16:16:55

Dokładnie tak jak piszesz Szater smiling smiley

Mnie drodzy sprzedawcy z konopnej farmacji ta maść też nie pomogła. Dużo się o niej mówiło na początku i to cały jej sukces. Można się tym co najwyżej natłuścić, ale na pewno nie zaleczyć. Chyba że jakieś drobne zmiany. Generalnie na łuszczycę nie pomaga.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.