Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
dołeksad smileysad smileysad smiley
Wysłane przez: smuteczek24 (---.autocom.pl)
Data: 16 maj 2007 - 23:28:20

ehhh mam juz dosc.... kolejna załamka... niby znow miałam duża poprawe i spowrotem łuska sie robi swedzi cholernie i moja psychika wysiada.... a najbardziej mnie dobijaja te dłonie ogolnie rece.....gdybym choc to zaleczyla to bym była happy nogi mam juz gdzies.... niechce mi sie smarowac nakladac blotka itpsad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dołeksad smileysad smileysad smiley
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 16 maj 2007 - 23:32:35

nie łam sie jest nas miliony i kazdy to musi przejsc nawet chwile zalamania ja musialam nawet do psychologa pojsc chociaz duzo to nie dalo ale pamietaj ja tak samo jak Ty czasem nie wytrzymuje psychicznie wtedy trzeba myslec ze nie jestes sama! jestesmy z Tobą!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dołeksad smileysad smileysad smiley
Wysłane przez: Ja..44 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 maj 2007 - 08:51:20

Smuteczek24 Witaj z samego rana. OJJJ co to za minka,,,Pamietaj ja mam juz 26 lat i Pania,,Ł trzeba pokochac. Uwierz czasami sie załamuje ale zyc trzeba dalej. Wiec włacz sobie muzyczke albo udaj sie na spacerek.Pozdrawiam nie jestes sam!!! Trzymaj sie pogpdnego nastroju..PA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dołeksad smileysad smileysad smiley
Wysłane przez: imbirowa (---.1.telkab.pl)
Data: 17 maj 2007 - 23:21:45

Glowa do gory !!!
Z luszczyca da sie zyc ale trzeba z nia walczyc - zaleczac - nie poddawac sie - i nie wstydzic sie tego - bo to jest choroba jak kazda inna - nie jestesmy trendowaci - np. ja otwarcie o tym mowie, ze choruje na luszczyce - chcialabym aby w Wawie powstala grupa wsparcia - aha i dobrze, ze jest takie forum smiling smiley
Pozdrawiam
Imbirowa

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.