Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Szukam przyjaciółki z Ł
Wysłane przez: driver (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 01 lut 2017 - 22:50:53

Witam szukam koleżanki przyjaciółki z Ł z kim będę mógł porozmawiać popisać o wszystkim nie tylko o chorobie . Mam 35 lat jestem żonaty ale niestety żona mnie odpycha nie jest wsparciem już niestety dla mnie wiecznie pretesje z moją chorobą gdzię czasami dochodzi do kłótni .
Więc tu postanowiłem napisać może akurat kogoś poznam z kim pogadam itp
Jestem otwarty na wszystko wiek nie ma znaczenia
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam przyjaciółki z Ł
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 02 lut 2017 - 07:39:07

Szukanie przyjaciół to dobre posuniecie,zasłanianie sie nieporozumieniami w małżenstwie ,konflikcie i odrzuceniem przez zonę...to już raczej niekoniecznie sad smiley
Przyjaciel chetnie wysłucha gdy mamy problem ale trudno wchodzic w relacje z kims kto na wejsciu ofiarowuje takie problemy.Myslę że najbardziej jest ci teraz potrzebny terapeuta systemowy.Sa osrodki które proponuja pomoc w takich sytuacjach.Powinniscie razem z żoną spróbowac terapii rodzinnej.To wspaniała forma pomocy i rozwiązywania problemow rodzinnych:nie tylko Ty czujesz sie niekomfortowo,również i zona zapewne cierpi.Nie proponuje ci pójscia do psychologa bo...to raczej nic nie da,potrzebna jest praca zespołowa,całej rodziny a to zapewnia ci terapeuci i...wielogodzinne rozpracowywanie problemów.Pozdrawiam serdecznie i głowa do góry,wszystko sie powinno poukładac musicie tylko oboje tego chciec i mocno sie przyłożyć. grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam przyjaciółki z Ł
Wysłane przez: Ewa (---.stimo.net)
Data: 02 lut 2017 - 07:59:03


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Szukam przyjaciółki z Ł
Wysłane przez: Tomek (---.centertel.pl)
Data: 04 sie 2019 - 14:10:23

Witam poznam dziewczynę,z łuszczycą

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.