Szukam przyjaciółki z Ł
Wysłane przez: driver (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 01 lut 2017 - 22:50:53

Witam szukam koleżanki przyjaciółki z Ł z kim będę mógł porozmawiać popisać o wszystkim nie tylko o chorobie . Mam 35 lat jestem żonaty ale niestety żona mnie odpycha nie jest wsparciem już niestety dla mnie wiecznie pretesje z moją chorobą gdzię czasami dochodzi do kłótni .
Więc tu postanowiłem napisać może akurat kogoś poznam z kim pogadam itp
Jestem otwarty na wszystko wiek nie ma znaczenia
Pozdrawiam

Re: Szukam przyjaciółki z Ł
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 02 lut 2017 - 07:39:07

Szukanie przyjaciół to dobre posuniecie,zasłanianie sie nieporozumieniami w małżenstwie ,konflikcie i odrzuceniem przez zonę...to już raczej niekoniecznie sad smiley
Przyjaciel chetnie wysłucha gdy mamy problem ale trudno wchodzic w relacje z kims kto na wejsciu ofiarowuje takie problemy.Myslę że najbardziej jest ci teraz potrzebny terapeuta systemowy.Sa osrodki które proponuja pomoc w takich sytuacjach.Powinniscie razem z żoną spróbowac terapii rodzinnej.To wspaniała forma pomocy i rozwiązywania problemow rodzinnych:nie tylko Ty czujesz sie niekomfortowo,również i zona zapewne cierpi.Nie proponuje ci pójscia do psychologa bo...to raczej nic nie da,potrzebna jest praca zespołowa,całej rodziny a to zapewnia ci terapeuci i...wielogodzinne rozpracowywanie problemów.Pozdrawiam serdecznie i głowa do góry,wszystko sie powinno poukładac musicie tylko oboje tego chciec i mocno sie przyłożyć. grinning smiley

Re: Szukam przyjaciółki z Ł
Wysłane przez: Ewa (---.stimo.net)
Data: 02 lut 2017 - 07:59:03


Re: Szukam przyjaciółki z Ł
Wysłane przez: Tomek (---.centertel.pl)
Data: 04 sie 2019 - 14:10:23

Witam poznam dziewczynę,z łuszczycą