Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
zioła
Wysłane przez: xxx (162.158.103.---)
Data: 03 mar 2017 - 17:20:59

czy ktos z was stosowal jakieś zioła na łuszczycę i czy dały one jakikolwiek efekt?,pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: Szater (162.158.102.---)
Data: 10 mar 2017 - 13:17:29

to moze tak uwielbiam kapiele w ziołach i czesto je stosuje. Kąpiele w ziołach to bardzo prosta sprawa. Zawsze dużo o nich mówię, ponieważ regularne kąpiele naprawdę pomagają. Potrzebne zioła to brzoza, skrzyp polny, pokrzywa, szałwia, zielone liście orzecha włoskiego, hyzop lekarski, może też być rumianek ( ale tu trzeba uważać, bo on uczula ) słoma owsiana lub zamiennie płatki owsiane, może też być siemię lniane. Co do ziół to można używać jednego, dwóch lub mieszać ze sobą wszystkie. Dobrze byłoby zawsze stosować szałwię lub liście orzecha włoskiego, które działają antyseptycznie, a do tego inne zioła + słoma lub płatki. Jeśli chodzi o mnie to wrzucałam wszystko do największego garnka jaki miałam w kuchni i gotowałam pod przykryciem ok. 10 -15 min. od chwili zagotowania, odstawiałam na 15 - 30 minut, po czym przecedzałam to do wanny. Kąpiel trwała 20 - 30 minut i to codziennie na początku. Po miesiącu, gdy skóra była już w dość dobrym stanie kapiele co drugi dzień, potem 2 razy w tygodniu, a teraz raz w tygodniu. Po kąpieli balsam do skóry bardzo suchej.Generalnie sie sprawdza,troszkę zamieszania przy tym jest ale efekty sie liczą....stosuje jeszcze inne kąpiele ale miało byc o ziołach winking smiley stosowałam też zioła od Bonifratow....ale sama nigdy nie stosowałam mieszanek,jeżeli już to pojedyncze zioła.Pozdrawiam grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: xxx (162.158.102.---)
Data: 13 mar 2017 - 08:44:23

Dzięki,pozostaje mi skompletować zioła i spróbować-Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.