Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
czy chodząc na solarke smarować sie masciami ????
Wysłane przez: NieZnajoma (---.informel.pl)
Data: 29 maj 2007 - 19:45:45

zaczełam chodzic na solare i sie zastanawiam czy sie smarowac tymi wszystkimi cholerstwami.... nie wiem juz sama sad smiley .... doradzcie .... proszeee
pozdrówka :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy chodząc na solarke smarować sie masciami ????
Wysłane przez: E. (---.satfilm.net.pl)
Data: 29 maj 2007 - 19:59:47

ja chodze na solarium i smaruje sie cignolinką smiling smiley
mi to pomaga

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy chodząc na solarke smarować sie masciami ????
Wysłane przez: romanescou (---.217.146.194.generacja.pl)
Data: 30 maj 2007 - 08:15:38

a po co?
Daj odpocząć organizmowi.
Niech działają lampy i słonko smiling smiley

Później posmaruj czymś nawilżająco natłuszczającym.

pozdrówka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy chodząc na solarke smarować sie masciami ????
Wysłane przez: smuteczek24 (---.autocom.pl)
Data: 30 maj 2007 - 09:48:45

romanescou ma racjesmiling smiley) ja chodze co 2 dzien na 7-8 min i opalam sie na sucho a po opalaniu natluszczam i tylesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy chodząc na solarke smarować sie masciami ????
Wysłane przez: Ola (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 maj 2007 - 22:33:38

witamwinking smiley ja tez kiedys choidzilam na solarium i pomoglo winking smiley ale slyszalam( i tak tez robilam) ze absolutnie nie mozna sie cygnolina smarowac!! dopiero jak przestaniesz chodzic na solarium to sie smaruj.. ja wtedy tez mialam sie smarowac ale przestalam bo lekarz mi zabronil jak chodze na solarium..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy chodząc na solarke smarować sie masciami ????
Wysłane przez: J. (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 cze 2007 - 06:02:46

Ja jak chodzilam na solara to do calego ciala uzywalam balsamow nawilzajacych a na miejsca z luszczyca normlanie masc wieczorem-zadnych skotkow ubocznych a efekt wypasiony smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy chodząc na solarke smarować sie masciami ????
Wysłane przez: Arek (---.wsd.lodz.pl)
Data: 01 cze 2007 - 11:50:37

Solarium pomaga podczas leczenia łuszczycy i o tym wszyscy wiemy tylko jest jeden mały wątek przed solarium nalezy myć wszytskie maści i nałozyć tylko natłuszczające. Wszelkie maści typu signolina lub sterydowe mogą spowodowac poparzenia i przez co jeszcze większ wysiew choroby. Tak samo jest ze słońcem dlatego lekarze zalecajaą smarowanie się lekami sterydowymi i cygnoliną na noc aby nie wystawiać skóry na promienie słoneczne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy chodząc na solarke smarować sie masciami ????
Wysłane przez: E. (---.satfilm.net.pl)
Data: 01 cze 2007 - 12:21:44

Arek masz tylko po czesci racje to prawda ze nalezy przestrzegac by przed solarium dokladnie zmyc wszelkie masci typu cugnolina czy sterydy. bo to grozi poparzeniem, przebarwieniem..

ale nie wolno natluszczac skore przed solarium. dopiero po ! to bardzo wazne

gdyz jesli natluscimy skore czy to balsamem czy oliwka czy jakas mascia typu cholesterolowa czy parafinowa to zablokujemy dostep promieni do luszczycy . dotrze wtedy jedynie na naskorka i opali skore
aby pomoc dotrzec promieniom z solarium w glab skory nalezy umyc skore a najlepiej mydlem siarkowym i namoczyc w wodzie z solą ( wtedy promienie czy to sloneczne czy solarium) docieraja glebiej w skore leczac luszczyce.

to nie moje wymysly lecz lekarzy ..

jak znajde linka do tej strony gdzie to jest opisane to wkleje

i dopiero po solarium nalezy obficie natluscic skore ( najlepiej masciami robionymi parafinowymi, cholesterolowymi, lub jak ja to robie kremem z witaminą a z apteki

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.