Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
PUVA na Ursynowie
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 09 mar 2007 - 17:05:13

No właśnie, czy ktoś zna przychonię/gabinet w okolicach Ursynowa ew. Mokotowa z lampami PUVA (jeśli tak to proszę o podanie ceny naświetlań).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PUVA na Ursynowie
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 mar 2007 - 10:44:00

Z tego co wiem to w okolicy napewno jest taka lampa w Panoramie. Ceny aktualnej nie znam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PUVA na Ursynowie
Wysłane przez: olek (---.chello.pl)
Data: 28 maj 2007 - 21:35:00

Polecam gabinet na Muranowie przy ul Anielewicza. Z Ursynowa naprawdę dobry dojazd (metro, samochód rower), prawie 10 lat jeździłem z Kabat. Aktualna cena 20zł + bardzo dobry lekarz. Właśnie mam kuracjęsmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PUVA na Ursynowie
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 maj 2007 - 12:06:38

Olek a co Ty tak ciągle piszesz o tym gabinecie smiling smiley ... a czemu ten lekarz nie zapisał Cię na bezpłatne na Koszykowej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PUVA na Ursynowie
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 maj 2007 - 12:06:41

Olek a co Ty tak ciągle piszesz o tym gabinecie smiling smiley ... a czemu ten lekarz nie zapisał Cię na bezpłatne na Koszykowej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PUVA na Ursynowie
Wysłane przez: olek (---.chello.pl)
Data: 30 maj 2007 - 12:58:45

Dostałem propozycję lamp na Koszykowej, ale ponieważ zależy mi na czasie to nie chciałem czekać kilku tygdni na wolny termin. Poza tym kurację mam najczęściej raz do roku i dzięki temu, że chodzę prywatnie sam ustalam kiedy ją zaczynam i nie muszę pilnować zapisów, kolejek itd. Czysta wygodasmiling smileysmiling smileysmiling smiley Ot i cała historiasmiling smileysmiling smileysmiling smiley A jak ktoś pyta gdzie lampy to podaję kontakt na spr gabinet.
Pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PUVA na Ursynowie
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 maj 2007 - 13:12:00

Tak zapytałam z ciekawości ... ktos pytał o Ursynów ...a to kawałek drogi .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PUVA na Ursynowie
Wysłane przez: olek (---.chello.pl)
Data: 30 maj 2007 - 13:32:53

To tylko tak źle wygląda smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Dla mnie istotne jest, że mogę przyjechać, praktycznie kiedy chcę. Nie ma jakiś kolejek i kuriozalnych sytuacji, które można spotkać w naszch placówkach "publicznej służby zdrowia". Kiedyś chodziłem na Koszykową do lekarza, ale gdy po kilku godzinach stania po numerek okazało się, że Pan przede mną wziął ostatni uznałem, że szkoda mojego zdrowia. I tak już mam łuszczycęsmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PUVA na Ursynowie
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 maj 2007 - 14:04:55

Wiem wiem i rozumiem smiling smiley... tez chodziłam na Koszykową i na wizyty i na lampy .
Od chwili gdy zaczęłam pracowac ze wzgledu na godziny wizyt i zapisów na lampy juz tam nie chodzę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PUVA na Ursynowie
Wysłane przez: Bogus (---.chello.pl)
Data: 30 maj 2007 - 22:51:33

na ursynowie nie wiem ..ale na wolowskiej w mswia sa puva ...na kase chorych czyli za free (sorki z naszych skladek ;DDD)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PUVA na Ursynowie
Wysłane przez: gg (---.doswell.com.pl)
Data: 01 cze 2007 - 16:05:52

potrzebuje dobrego lekarza/ursynów/, od dwóch lat chodzę do enelmedu i nic mi ich maści nie pomagają ratunku!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.