Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
zioła + oczyszczanie ; )
Wysłane przez: william (162.158.102.---)
Data: 24 mar 2017 - 23:00:24

Hej ! dawno tu nie wchodziłem ale postanowiłem znów wejść i się pochwalić : ) choruję od ... 12 lat ? i w sumie kilka razy leżałem w szpitalu i miałem fototerapie i generalnie nic nie pomagało.

Teraz stosuję zioła i oczyszczające ogranizm od środka. Jak to mi powiedział ten lekarz a jednocześnie ksiądz, w dzieciństwie często chorowałem na górne drogi oddechowe i faktycznie ładowano we mnie antybiotyki i zastrzyki fakt i to mnie tak wyniszczyło. Na szczęście nie palę papierosów a to też źle wpływa na skórę.

Podsumowując zamiast maści biorę zioła. Skórę nawilżam naturalnym balsamem z mydlarni i stosuję mydło z Aleppo. Czasami kąpie się w krochmalu i chodzę na solarium. takiej skóry jak teraz nie miałem nigdy !

Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę opowiedzieć, podpowiedzieć... ; )

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła + oczyszczanie ; )
Wysłane przez: bara (162.158.102.---)
Data: 26 mar 2017 - 14:41:55

William! proszę o podanie zestawu ziół oczyszczających organizm.Gnębi mnie również łuszczyca od 2o lat.Z góry dziękuję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła + oczyszczanie ; )
Wysłane przez: scott (162.158.102.---)
Data: 26 mar 2017 - 20:58:24

Zabawne,dwa posty napisane z tego samego IP

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła + oczyszczanie ; )
Wysłane przez: Xawier (162.158.103.---)
Data: 27 mar 2017 - 08:40:47

Żłociutki, jak w TOTO ludziska grają i wygrywają(podobno szansa jest jak 1 do 13 mln.) więc i to, że z tego IPa, piszą różne ludziska prawdopodobieństwo jest znacznie większesmiling smiley Tym faktem pocieszam siętongue sticking out smiley
Najlepszym weryfikatorem będzie chyba to, ze tą radosną nowiną podzieli się z nami bidnymi żuczkami autor tego tematu na forum, bo po co robić jakieś tam tajemnice.
Mnie też kiedyś namówił o ksywie "taki jeden" na korespondencję no i okazało się, że w załączniku podesłał mi urwis super robala, że ho, ho. Dopiero 3 czy 4 spec mi go oczyścił. W każdym bądź razie temat na pewno godny uwagi na forum.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła + oczyszczanie ; )
Wysłane przez: Guillaume (162.158.102.---)
Data: 28 mar 2017 - 21:38:07

Andrzeju, robala z łuszczycą podesłali ci rodzice.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła + oczyszczanie ; )
Wysłane przez: william (162.158.102.---)
Data: 28 mar 2017 - 22:32:48

zabawne bo ja tego drugiego posta nie pisałem grinning smiley nie wyśle wam też maila z wirusem. Nie namawiam do stosowania tego co ja tylko po prostu się dziele informacjami ... ;/

zioła nazywają się tak :

Rp. wg. receptury ks. Piotra. Pije się je 3 razy dziennie śmierdzą letnimi skarpetami. Podobno wysyła ale ja byłem po nie osobiście. Sklep zielarki w Łaziskach Średnich. Tam ten ksiądz przyjmuje. W ramach zestawu dostałem zioła oczyszczające, wzmacniające i maść. Wszystko oparte na ziołach.

Używałem też balsamu z apteki : balsam intensywnie natłuszczający oillan ale on mi mega mnożył naskórek i sypałem się mega. Teraz myje się mydłem z aleppo 70 % i w mydlarni kupiłem balsam na naturalnych olejkach. + oliwkowy balsam z ziaji.

Tyle informacji do przekazania na chwilę obecną... może ktoś uwierzy grinning smiley




Zabawne bo prawie wszystkie posty są pisane z podobnego IP. grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła + oczyszczanie ; )
Wysłane przez: Xawier (162.158.102.---)
Data: 29 mar 2017 - 08:25:50

Guillaume,wiesz, że możesz mieć rację! teściówka jest wredna ma 85 lat, co prawda nie umi liczyć do dziesięciu,ale ma wrednego kochanka.Ten w te klocki jest niezly.No ale dziękuje za podpowiedź wezmę to pod lupe.

Wiliam to sie trzyma kupy. Jestem ze Szczecina, a jakiś namiar na księdza możesz dać. Dziękuę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła + oczyszczanie ; )
Wysłane przez: vitz (162.158.91.---)
Data: 30 mar 2017 - 14:00:30

To jak się nazywają? Zioła receptury wg księdza Piotra? Jest w necie jakaś strona? Będę wdzięczny. winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła + oczyszczanie ; )
Wysłane przez: wiliam (162.158.102.---)
Data: 13 kwi 2017 - 21:09:41

spróbujcie kontaktować się pod tym numerem 513 208 032

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła + oczyszczanie ; )
Wysłane przez: Nie życz drugiemu co tobie niemiłe :) (162.158.102.---)
Data: 13 kwi 2017 - 21:40:53

Następna menda próbująca naciągnąć chorych na łuszczycę. Skurwysynu, żebyś nigdy szczęścia nie zaznał.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.