zioła + oczyszczanie ; )
Wysłane przez: william (162.158.102.---)
Data: 24 mar 2017 - 23:00:24

Hej ! dawno tu nie wchodziłem ale postanowiłem znów wejść i się pochwalić : ) choruję od ... 12 lat ? i w sumie kilka razy leżałem w szpitalu i miałem fototerapie i generalnie nic nie pomagało.

Teraz stosuję zioła i oczyszczające ogranizm od środka. Jak to mi powiedział ten lekarz a jednocześnie ksiądz, w dzieciństwie często chorowałem na górne drogi oddechowe i faktycznie ładowano we mnie antybiotyki i zastrzyki fakt i to mnie tak wyniszczyło. Na szczęście nie palę papierosów a to też źle wpływa na skórę.

Podsumowując zamiast maści biorę zioła. Skórę nawilżam naturalnym balsamem z mydlarni i stosuję mydło z Aleppo. Czasami kąpie się w krochmalu i chodzę na solarium. takiej skóry jak teraz nie miałem nigdy !

Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę opowiedzieć, podpowiedzieć... ; )

Re: zioła + oczyszczanie ; )
Wysłane przez: bara (162.158.102.---)
Data: 26 mar 2017 - 14:41:55

William! proszę o podanie zestawu ziół oczyszczających organizm.Gnębi mnie również łuszczyca od 2o lat.Z góry dziękuję.

Re: zioła + oczyszczanie ; )
Wysłane przez: scott (162.158.102.---)
Data: 26 mar 2017 - 20:58:24

Zabawne,dwa posty napisane z tego samego IP

Re: zioła + oczyszczanie ; )
Wysłane przez: Xawier (162.158.103.---)
Data: 27 mar 2017 - 08:40:47

Żłociutki, jak w TOTO ludziska grają i wygrywają(podobno szansa jest jak 1 do 13 mln.) więc i to, że z tego IPa, piszą różne ludziska prawdopodobieństwo jest znacznie większesmiling smiley Tym faktem pocieszam siętongue sticking out smiley
Najlepszym weryfikatorem będzie chyba to, ze tą radosną nowiną podzieli się z nami bidnymi żuczkami autor tego tematu na forum, bo po co robić jakieś tam tajemnice.
Mnie też kiedyś namówił o ksywie "taki jeden" na korespondencję no i okazało się, że w załączniku podesłał mi urwis super robala, że ho, ho. Dopiero 3 czy 4 spec mi go oczyścił. W każdym bądź razie temat na pewno godny uwagi na forum.

Re: zioła + oczyszczanie ; )
Wysłane przez: Guillaume (162.158.102.---)
Data: 28 mar 2017 - 21:38:07

Andrzeju, robala z łuszczycą podesłali ci rodzice.

Re: zioła + oczyszczanie ; )
Wysłane przez: william (162.158.102.---)
Data: 28 mar 2017 - 22:32:48

zabawne bo ja tego drugiego posta nie pisałem grinning smiley nie wyśle wam też maila z wirusem. Nie namawiam do stosowania tego co ja tylko po prostu się dziele informacjami ... ;/

zioła nazywają się tak :

Rp. wg. receptury ks. Piotra. Pije się je 3 razy dziennie śmierdzą letnimi skarpetami. Podobno wysyła ale ja byłem po nie osobiście. Sklep zielarki w Łaziskach Średnich. Tam ten ksiądz przyjmuje. W ramach zestawu dostałem zioła oczyszczające, wzmacniające i maść. Wszystko oparte na ziołach.

Używałem też balsamu z apteki : balsam intensywnie natłuszczający oillan ale on mi mega mnożył naskórek i sypałem się mega. Teraz myje się mydłem z aleppo 70 % i w mydlarni kupiłem balsam na naturalnych olejkach. + oliwkowy balsam z ziaji.

Tyle informacji do przekazania na chwilę obecną... może ktoś uwierzy grinning smiley




Zabawne bo prawie wszystkie posty są pisane z podobnego IP. grinning smiley

Re: zioła + oczyszczanie ; )
Wysłane przez: Xawier (162.158.102.---)
Data: 29 mar 2017 - 08:25:50

Guillaume,wiesz, że możesz mieć rację! teściówka jest wredna ma 85 lat, co prawda nie umi liczyć do dziesięciu,ale ma wrednego kochanka.Ten w te klocki jest niezly.No ale dziękuje za podpowiedź wezmę to pod lupe.

Wiliam to sie trzyma kupy. Jestem ze Szczecina, a jakiś namiar na księdza możesz dać. Dziękuę.

Re: zioła + oczyszczanie ; )
Wysłane przez: vitz (162.158.91.---)
Data: 30 mar 2017 - 14:00:30

To jak się nazywają? Zioła receptury wg księdza Piotra? Jest w necie jakaś strona? Będę wdzięczny. winking smiley

Re: zioła + oczyszczanie ; )
Wysłane przez: wiliam (162.158.102.---)
Data: 13 kwi 2017 - 21:09:41

spróbujcie kontaktować się pod tym numerem 513 208 032

Re: zioła + oczyszczanie ; )
Wysłane przez: Nie życz drugiemu co tobie niemiłe :) (162.158.102.---)
Data: 13 kwi 2017 - 21:40:53

Następna menda próbująca naciągnąć chorych na łuszczycę. Skurwysynu, żebyś nigdy szczęścia nie zaznał.