Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Skuteczna kuracja na łuszczycę
Wysłane przez: Konopna Farmacja Poznań (162.158.92.---)
Data: 07 maj 2017 - 22:43:09

Konopna Farmacja Poznań proponuje
kompleksową kurację do stosowana jako pomoc w leczeniu łuszczycy
Zewnętrznie polecamy bardzo skuteczną KONOPNĄ MAŚĆ UNIWERSALNĄ, która działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i łagodząco oraz posiada szerokie spektrum lecznicze. Dociera do najgłębszych warstw skóry.
W przypadku łuszczycy występującej na skórze głowy zaleca się KONOPNY OLEJEK DO CIAŁA, który można stosować jako dodatek do szamponu. Nawilża skórę zapobiegając pękaniu, łuszczeniu i swędzeniu.
Wewnętrzne nawilżenie ma także ogromne znaczenie w przypadku łuszczycy. Spróbuj naszego KONOPNEGO OLEJU, który jest źródłem NNKT(Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych Omega 3 i Omega 6). Poprawiają one ogólny stan skóry, zapobiegają jej wysuszaniu i powstawaniu stanów zapalnych, ponieważ nawilżają skórę od środka. Przyspieszają gojenie się zmian skórnych. Kwasy tłuszczowe działają łagodząco na dolegliwości związane z przebiegiem łuszczycy.
ostatni etap to codzienne oczyszczanie skóry KONOPNYM BIO MYDŁEM, które ma działanie antyseptyczne oraz pielęgnujące.
Więcej informacji o produktach na stronie www.konopiafarmacja.pl lub w naszym sklepie Konopna farmacja Poznań na ulicy F.Ratajczaka 33. Zapraszamy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczna kuracja na łuszczycę
Wysłane przez: konop (162.158.88.---)
Data: 08 maj 2017 - 15:13:19

Najlepszy jest tłoczony olej na zimno z konopi. Po co przepłacać firmom, które na bazie oleju go rozcienczają i robią kosmetyki. Do tego opłacić handlarzy. To jest bez sensu. Na kazdym rynku dostępny jest olej konopny tloczony na zimno, gdzieś po 10 zyli buteleczka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczna kuracja na łuszczycę
Wysłane przez: Diana (---.pascal-net.pl)
Data: 31 maj 2017 - 10:32:11

A próbowaliście dermokosmetyków dr. Michaels? Są mega skuteczne, chociaż trochę drogie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczna kuracja na łuszczycę
Wysłane przez: Adell (---.146.71.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 31 maj 2017 - 12:27:03

Witam ja polecam sklep z naturalnymi lekami http://pachnacakraina.com/lek-na-luszczyce mi bardzo pomogły

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczna kuracja na łuszczycę
Wysłane przez: Misiek (---.play-internet.pl)
Data: 31 maj 2017 - 15:09:27

Polecam yiganerjing -taniocha i jest 10 razy tańszy od Michaelsa. Po 3 miesiącach stosowania -rewelacja, spokojnie mogę chodzić na plaży i nie odrózniam się od innych. Najtaniej na serwisie aukcyjnym-Alibaba. Na Allegro - zartują z kupujących, bo przebitka 200%. Używałem wszystkie powyższe w stosunku do tej chinskiej maści wypadają mizernie. Wyrzucone pieniadze w błoto.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczna kuracja na łuszczycę
Wysłane przez: xtr (---.146.5.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 01 cze 2017 - 16:51:29

Misiek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Polecam yiganerjing -taniocha i jest 10 razy
> tańszy od Michaelsa. Po 3 miesiącach stosowania
> -rewelacja, spokojnie mogę chodzić na plaży i
> nie odrózniam się od innych. Najtaniej na
> serwisie aukcyjnym-Alibaba. Na Allegro - zartują
> z kupujących, bo przebitka 200%. Używałem
> wszystkie powyższe w stosunku do tej chinskiej
> maści wypadają mizernie. Wyrzucone pieniadze w
> błoto.

Jakiś skład tej maści?,pamiętam jak wszyscy jarali się maścią 999 jak się póżniej okazało zawierała dexametazon oraz dexametazon-21, syntetyczne glukokortykoidy o bardzo silnym działaniu przeciwzapalnym...tyle z tego.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.