Skuteczna kuracja na łuszczycę
Wysłane przez: Konopna Farmacja Poznań (162.158.92.---)
Data: 07 maj 2017 - 22:43:09

Konopna Farmacja Poznań proponuje
kompleksową kurację do stosowana jako pomoc w leczeniu łuszczycy
Zewnętrznie polecamy bardzo skuteczną KONOPNĄ MAŚĆ UNIWERSALNĄ, która działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i łagodząco oraz posiada szerokie spektrum lecznicze. Dociera do najgłębszych warstw skóry.
W przypadku łuszczycy występującej na skórze głowy zaleca się KONOPNY OLEJEK DO CIAŁA, który można stosować jako dodatek do szamponu. Nawilża skórę zapobiegając pękaniu, łuszczeniu i swędzeniu.
Wewnętrzne nawilżenie ma także ogromne znaczenie w przypadku łuszczycy. Spróbuj naszego KONOPNEGO OLEJU, który jest źródłem NNKT(Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych Omega 3 i Omega 6). Poprawiają one ogólny stan skóry, zapobiegają jej wysuszaniu i powstawaniu stanów zapalnych, ponieważ nawilżają skórę od środka. Przyspieszają gojenie się zmian skórnych. Kwasy tłuszczowe działają łagodząco na dolegliwości związane z przebiegiem łuszczycy.
ostatni etap to codzienne oczyszczanie skóry KONOPNYM BIO MYDŁEM, które ma działanie antyseptyczne oraz pielęgnujące.
Więcej informacji o produktach na stronie www.konopiafarmacja.pl lub w naszym sklepie Konopna farmacja Poznań na ulicy F.Ratajczaka 33. Zapraszamy

Re: Skuteczna kuracja na łuszczycę
Wysłane przez: konop (162.158.88.---)
Data: 08 maj 2017 - 15:13:19

Najlepszy jest tłoczony olej na zimno z konopi. Po co przepłacać firmom, które na bazie oleju go rozcienczają i robią kosmetyki. Do tego opłacić handlarzy. To jest bez sensu. Na kazdym rynku dostępny jest olej konopny tloczony na zimno, gdzieś po 10 zyli buteleczka.

Re: Skuteczna kuracja na łuszczycę
Wysłane przez: Diana (---.pascal-net.pl)
Data: 31 maj 2017 - 10:32:11

A próbowaliście dermokosmetyków dr. Michaels? Są mega skuteczne, chociaż trochę drogie.

Re: Skuteczna kuracja na łuszczycę
Wysłane przez: Adell (---.146.71.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 31 maj 2017 - 12:27:03

Witam ja polecam sklep z naturalnymi lekami http://pachnacakraina.com/lek-na-luszczyce mi bardzo pomogły

Re: Skuteczna kuracja na łuszczycę
Wysłane przez: Misiek (---.play-internet.pl)
Data: 31 maj 2017 - 15:09:27

Polecam yiganerjing -taniocha i jest 10 razy tańszy od Michaelsa. Po 3 miesiącach stosowania -rewelacja, spokojnie mogę chodzić na plaży i nie odrózniam się od innych. Najtaniej na serwisie aukcyjnym-Alibaba. Na Allegro - zartują z kupujących, bo przebitka 200%. Używałem wszystkie powyższe w stosunku do tej chinskiej maści wypadają mizernie. Wyrzucone pieniadze w błoto.

Re: Skuteczna kuracja na łuszczycę
Wysłane przez: xtr (---.146.5.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 01 cze 2017 - 16:51:29

Misiek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Polecam yiganerjing -taniocha i jest 10 razy
> tańszy od Michaelsa. Po 3 miesiącach stosowania
> -rewelacja, spokojnie mogę chodzić na plaży i
> nie odrózniam się od innych. Najtaniej na
> serwisie aukcyjnym-Alibaba. Na Allegro - zartują
> z kupujących, bo przebitka 200%. Używałem
> wszystkie powyższe w stosunku do tej chinskiej
> maści wypadają mizernie. Wyrzucone pieniadze w
> błoto.

Jakiś skład tej maści?,pamiętam jak wszyscy jarali się maścią 999 jak się póżniej okazało zawierała dexametazon oraz dexametazon-21, syntetyczne glukokortykoidy o bardzo silnym działaniu przeciwzapalnym...tyle z tego.