Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
leczenie łuszczycy dzięki Herbalife...??
Wysłane przez: el (212.160.233.---)
Data: 20 cze 2007 - 15:07:10

Czy ktoś z Was kiedykolwiek próbował leczyć łuszczycę z pomocą diety z Herbalife???? Bo ponoć pomaga, ale jakoś nie mam przekonania...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy dzięki Herbalife...??
Wysłane przez: madzix2007 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 cze 2007 - 17:03:49

a możesz powiedzieć coś więcej na ten temat, ewentualnie podać linki? smiling smiley pozdrówka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy dzięki Herbalife...??
Wysłane przez: el. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 cze 2007 - 19:08:53

Ogólnie z tego, co mi wiadomo Herbalife zajmuje się wieloma rzeczami, przede wszystkim odchudzaniem itd. za pomocą specjalnie dobranej diety, która opiera się na odpowiednio dobranych składnikach w koktajlach. Moja znjoma jest przedstawicielem tej firmy i zaproponowała mi taką specjalnie dobraną dietę właśnie pod kątem schorzenia (łuszczyca). Jestem chora już 21 lat, nie jestem Bóg wie jak zdesperowana, by wyzdrowieć, owszem, to, co zaproponowała jest bardzo kuszące, ale jestem do tego sceptycznie nastawiona... Z tego co pamiętam taka miesięczna kuracja kosztuje ok. 400 zł, ale jak zaczynasz pracować dla Herbalife już jest mniej (chyba ok.300). To dla mnie zbyt mętne i dlatego mam nadzieję, że znajdzie się jakaś osoba, która coś więcej wie na ten temat bądź która stosowała taką dietę i z jakim rezultatemsmiling smiley za wszelkie nieścisłości przepraszam. ps. jeśli chodzi o linki to Herbalife ma chyba swoją stronę. pozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy dzięki Herbalife...??
Wysłane przez: Jacek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 cze 2007 - 22:53:13

Witam
Moj ojciec ktory ma łuszczyce ( a po nim ja;( ) przez dluzszy czas bral produkty herbalife ( sprzedawal tez) ,cudow nie bylo, produkt faktycznie pomagał na przemiane materii,troche pomógł w zachowaniu lepszej kondycji.
Acha- radze troche uwazac na ich szkoleniach , robią wodę z mózgu, twierdza ze sprzedają sposób na życie , a nie tylko produkt,jak zresztą wsyztskie te Amwaye itpwinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy dzięki Herbalife...??
Wysłane przez: el. (212.160.233.---)
Data: 21 cze 2007 - 15:39:03

No własnie dlatego byłam (jestem) sceptyczna, bo również słyszałam o ich szkoleniach itp. Wielkie dzięki za informacje, pozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.