Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Wakacje z kuracją lecznicza nad Morzem Martwym
Wysłane przez: SpaDreams Polska (---.pool2.vodafone-ip.de)
Data: 17 lip 2017 - 15:11:18

Morze Martwe bywa nazywane najstarszym naturalnym Spa na świecie. Jest ono szczególnie popularne wśród osób które cierpią z powodu problemów skóry, w tym łuszczycy czy łuszczycowego zapalenia stawów. Dzięki swojemu wyjątkowemu klimatowi a także właściwościom leczniczym jego wód i błota, Morze Martwe jest idealnym miejscem na pobyt z kuracją zdrowotną.

SpaDreams z chęcią pomoże Państwu zarezerwować pobyt w hotelu w Izraelu lub Jordanii oraz wybrać specjalistyczną kurację medyczną, którą mogą Państwo odbyć w Niemieckim Centrum Medycznym w Ein Gedi. Tam już będą Państwo pod profesjonalną opieką specjalistów, którzy od lat walczą ze schorzeniami skóry. Wszystkie kuracje wykorzystują naturalne lecznicze właściwości Morza Martwego. smiling smiley

Na naszym blogu opisaliśmy krok po kroku jak zarezerwować wakacje z kuracją nad Morzem Martwym: https://www.spadreams.pl/blog/wczasy-zdrowotne/jak-zarezerwowac-wakacje-z-kuracja-nad-morzem-martwym
Zapraszamy!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wakacje z kuracją lecznicza nad Morzem Martwym
Wysłane przez: Dzik (---.centertel.pl)
Data: 29 lip 2017 - 00:33:36

Jaki jest orientacyjny koszt i czas potrzebny do zaleczenia ~10% skory?
W jordani to chyba teraz niebezpiecznie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wakacje z kuracją lecznicza nad Morzem Martwym
Wysłane przez: adam (---.rev.ndi.net.pl)
Data: 30 lip 2017 - 11:34:49

Witam jaki koszt mozna prosic wiecej inormacji?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wakacje z kuracją lecznicza nad Morzem Martwym
Wysłane przez: SpaDreams Polska (---.pool2.vodafone-ip.de)
Data: 02 sie 2017 - 14:14:42

Nie możemy zagwarantować konkretnej procentowej poprawy, wszystko zależy oczywiście od postępu choroby zaś efekty mogą się różnić w zależności od osoby. Nasi goście jednak zawsze stwierdzają poprawę i często kontynuują kurację w kolejnych latach. smiling smiley Wyjątkowy klimat Morza Martwego i jego wody są zdecydowanie nie do pobicia.

Jeśli chodzi ceny to w zależności od hotelu, pobyt dwutygodniowy z dwoma posiłkami może kosztować już od ok. 4-5tys. zł (plus koszty przelotu) za osobę.

Co do bezpieczeństwa, nasi goście przebywają w niewielkich, położonych bezpośrednio nad Morzem Martwym miejscowościach, które są głównie kurortami turystycznymi i położone są z dala od stref zagrożeń. Faktycznie w ostatnim czasie odwoływane są niektóre wycieczki do południowych części kraju, jednak nasze hotele znajdują się raczej w północno-środkowej części kraju.

W przypadku wątpliwości, zawsze można wybrać Izrael, do którego również łatwiej się dostać dzięki tanim bezpośrednim lotom linii WizzAir. smiling smiley

Więcej informacji na naszej stronie https://www.spadreams.pl/kuracje-uzdrowiska/morze-martwe-wczasy/ lub pod numerem telefonu: 022 307 35 77

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wakacje z kuracją lecznicza nad Morzem Martwym
Wysłane przez: SpaDreams Polska (---.pool2.vodafone-ip.de)
Data: 21 sie 2017 - 17:06:49

Osoby, które chcą połączyć urlop z kuracją leczniczą zapraszamy nad Morze Martwe. Letnie upały w Izraelu kończą się we wrześniu, jednak listopad wciąż jest ciepły (nawet do 27 stopni!) i jest to idealny czas na kurację klimatyczną przeciw łuszczycy.

Morze Martwe (będące w istocie jeziorem bezodpływowym) jest najbardziej słonym i najbogatszym w minerały zbiornikiem wodnym na całym świecie. Koncentracja takich pierwiastków, jak brom czy magnez, jest w nim kilkadziesiąt razy wyższa niż w Oceanie Atlantyckim.

To, oraz położenie w głębokiej depresji (ponad 400 m poniżej poziomu morza - jest to najniżej położone miejsce na świecie) i związane z tym wysokie ciśnienie powietrza oraz temperatury, rzadkie opady i suche, pozbawione pyłków powietrze, ma dobroczynne działanie na zdrowie.

Ze względu na niskie położenie, dość grubą warstwę ozonową oraz gęstość powietrza opalanie się jest wyjątkowo bezpieczne nad Morzem Martwym. Jeśli kąpiele słoneczne są odpowiednio dozowane, właściwie nie dochodzi do poparzeń. Z tego powodu pobyt nad tym morzem zalecany jest osobom cierpiącym na łuszczycę i atopowe zapalenie skóry, w których leczeniu ważną rolę odgrywa fototerapia.

Drugim ważnym czynnikiem klimatycznym nad Morzem Martwym jest woda morska. Zawarte w niej sód i potas działają dezynfekująco, wapń i magnez są naturalnymi antyalergenami. Ponadto kąpiele w morzu pobudzają krążenie i wpływają korzystnie na przemianę materii.

Z kolei wydobywane z dna morza, bogate w minerały czarne błoto jest wykorzystywane do leczniczych okładów na całe ciało, również do leczenia chorób skóry. Zabiegi fango wykonywane przy użyciu oczyszczanego błota z Morza Martwego wykazuje również dobroczynny wpływ przy leczeniu reumatyzmu oraz innych chorób układu ruchu.

Region ten nie jest wybierany jedynie przez osoby pragnące odbyć kurację - chętnie na wczasy nad Morzem Martwym decydują się osoby lubujące się w pobytach w SPA. Woda i lecznicze błoto z Morza Martwego nie tylko pomaga leczyć liczne schorzenia, lecz również widocznie poprawia i odmładza wygląd skóry - unikalna kombinacja minerałów między innymi usprawnia metabolizm oraz ulepsza elastyczność powłok skórnych.

Więcej informacji na temat kuracji nad Morzem Martwym: https://www.spadreams.pl/kuracje-uzdrowiska/morze-martwe-wczasy/

Opcje: OdpowiedzCytujAkcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.