wygrana
Wysłane przez: kasia (---.toya.net.pl)
Data: 01 sie 2017 - 10:51:21

Po 5latach wygrałam po pierwsze zero alkoholu bo po wysyp gwarantowany rzucilam palenie i e papieros jem normalnie jestem czysta polecam ostatni wysyp zaleczylam słońcem i cygnolina- tak to 5 lat co chwile wysypana po imprezach czyli co weekend widac bylam na alkohol uczulona

Re: wygrana
Wysłane przez: Lotto (---.centertel.pl)
Data: 17 sie 2017 - 16:10:45

Nie ściemniaj! Na pewno przeczytałaś książkę "Wylecz się z łuszczycy" wydawnictwa Pandora. Inaczej na pewno byś sobie nie poradziła!;-P

Re: wygrana
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 25 sie 2017 - 15:56:00

ileż ja już takich zwycięstw czytałam tongue sticking out smiley tylko jakos potem tak głupio przyznac że to jedynie remisja była...NIE ZNAM NIKOGO KTO WYLECZYŁBY ŁUSZCZYCE....dostłby NOBLA a bogaci tego swiata obsypali by go milionami .

kazda droga do uzyskania remisji jest dobra ale całe zycie sie katowac? Rezygnowac z przyjemnosci i to jeszcze bez pewnosci kiedy wysypie ponownie? i co wtedy ograniczyc? jedzenie czy zycie? Oczyywiscie ze szanuję wszystkie sposoby ale tez z racji wieku wiem że szkoda lat,szkoda mi tych lat młodosci gdy katowałam sie bez umiaru bo szukałam wyleczenia....teraz zyję spokojnie,zaakceptowałam chorobę i cieszę sie zyciem,bo mam tylko jedno i powtórki nie bedzie...Powodzenia i...wiecej radosci w zyciu a mnej umartwiania się grinning smiley

Re: wygrana
Wysłane przez: Kasia (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 05 wrz 2017 - 12:34:45

Prosta decyzja mnie alkohol uczula mogę miec anginy grypy i nic sie nie dzieje a po zakrapianym weekendzie zaraz kropeczki ,niczego sobie nie odmawialam przez 5 lat ,po prostu zwrocilam uwagę kiedy sypie i zmieniłam nawyki efekt zero zmian ale w weekendy max jedno piwo Pisze to żeby pomoc innym