Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
wielka prośba smiling smiley
Wysłane przez: Adam (---.ip.krzyki.e-wro.net.pl)
Data: 12 gru 2005 - 22:47:30

WITAM wszystkich

Piszę magisterke o łuszczycy. Nie posiadam na ten temat zbytnio dużej wiedzy. Proszę wszystkich, abyście się napisali jakich leków używacie (potrzebne do statystyk), które są dobre a które nie. Piszcie na maila jak chcecie: [email protected].

Za wszelkie info wielkie dzieki!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wielka prośba smiling smiley
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 12 gru 2005 - 22:49:30

Piszesz prace magisterska na temat o ktorym nie masz pojecie.? To ja ci powiem tylko tyle ze widze ze jestes z wrocka tongue sticking out smiley Ja tyż tongue sticking out smiley jak mi sie nie zapomni to opisze ci jutro co i jak i wysle mailem tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wielka prośba smiling smiley
Wysłane przez: Mat (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 gru 2005 - 16:58:38

Adam nasz takie forum to poszperaj,poszukaj .... btw, jak napiszesz magisterke ja bym chciał przeczytac smiling smiley
powodzenia smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wielka prośba smiling smiley
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 13 gru 2005 - 17:29:59

No dobra tongue sticking out smiley Wieczorkiem ci napisze co i jak ale moze napisz co bys chciał zebym ci napisała cio ?tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wielka prośba smiling smiley
Wysłane przez: Adam (---.ip.krzyki.e-wro.net.pl)
Data: 13 gru 2005 - 18:37:23

Chodzi tylko o to jakich leków używacie, które wam pomagają a które są do niczego. I bardzo ważne: czy ktoś z rodziny choruje (aspekty genetyczne). Możecie napisać jeszcze jak długo macie łuszczyce, czy są nawroty. Piszcie wszystko o czym macie ochote!!

Thanks!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wielka prośba smiling smiley
Wysłane przez: Basia (---.bielsko.dialog.net.pl)
Data: 13 gru 2005 - 19:05:56

Sory! Ale mnie się już nic niechce!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wielka prośba smiling smiley
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 14 gru 2005 - 17:05:24

Leków jush dawno nie używam :p tzn maści tongue sticking out smiley jak mi sie jush zachce to uzywam Laticortu 0.1 % tongue sticking out smiley U mnie praprababcia chorowala na łuszczyce tongue sticking out smiley dostałam ja w spadku grinning smiley ja choruje od 4 roku zycia czyli 13 lat tongue sticking out smiley Nawrotów nie mam bo nigdy mi nie znikneło całkiem grinning smiley Pozdrawiam winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wielka prośba smiling smiley
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 gru 2005 - 17:50:52

Witaj Kucajko. Jesteś tak młodziutka, a już zrezygnowałaś z leczenia. Nie doprowadzaj się do stanu z którego nie będziesz umiała wyjść. Nie wiem co masz zaatakowane łuszczycą, ale poczytaj wypowiedzi innych i skorzystaj z ich doświadczeń. Jeśli masz ją we włosach to polecam spróbować DCT.
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wielka prośba smiling smiley
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 14 gru 2005 - 18:00:00

Hey Ewo tongue sticking out smiley Ja mam standardowo łokcie kolana kostki tongue sticking out smiley ewo.. jezeli znała bys mnie blizej to bys wiedziała jakie mam podejscie do łuszczycy... inni sie załamuja i wogole.. ja jestem młoda szkoda mi zycia na smarowanie obkładanie sie folia spłukiwane itd tongue sticking out smiley Z moja łuszczyca jest jush tyle lat ze sie przyzwyczaiłem winking smiley Nie to ze wogole zaniedbałam łuszczyce bo czasami stosuje masci a teraz to cały czas stosuje mydło z minerałami z morza martwego tongue sticking out smiley Od miesiaca wybieram sie do dermatologa po nowe masci ale jakos dojsc nie moge grinning smiley Teraz szukuje spotkanie łuszczyków we wrocławiu i to mi daje siłe tongue sticking out smiley Nie potrzebuje masci czy innych produktów tongue sticking out smiley Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wielka prośba smiling smiley
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 gru 2005 - 20:08:51

adam pisze magisterke z luszczycy
to jest jakis idiodyczny kicz adam przepros nas ja ci wybaczm magistrze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wielka prośba smiling smiley
Wysłane przez: karolina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 gru 2005 - 10:36:54

Hej Adam!
Mam 25 lat i od jakiś 18 łuszcz., którą odziedziczyłam po mamie;( Teraz jest nieżle, kilka plamek na łokciach, nogach i za uszami, ale byl okres ( szkoła podst.) gdzie pokryte było prawie całe ciało. Stosowałam tyle różnych środków, że nawet nie pamiętam ich nazwy, a cały ich koszt przekroczyłby pewnie cenę całkiem dobrego samochouwinking smiley
Na mnie najepiej działa słońce i solarium, plamy całkiem znikają, jedyne co po nich zostaje to ciemne plamki, które wyglądają jak siniaki- coś za coś.
Jak masz jakiś pytania to pisz!


Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.