Enstilar
Wysłane przez: Pawel (---.ptr.magnet.ie)
Data: 13 wrz 2017 - 00:30:28

Witam. Chciałem się podzielić z wami moim nowym odkryciem. Choruje już prawie 20 lat do tej pory przetestowałem wiele leków rezultat zawsze taki sam, czyli szybki powrót tego czegoś. W zasadzie przez wiele lat nie mogłem się tego pozbyć, znikało w jednym miejscu pojawiało się w innym. Ostatnio dowiedziałem się o nowym leku Enstilar, poprosiłem lekarza o recepte i jest. Po 4 tygodniach nie było nic po 3 miesiącach nie wraca. Biorąc pod uwagę to że moja łuszczyca jest bardzo uparta to jest to wielki sukces. Lek ten oczywiście zawiera sterydy, w zasadzie jest podobny do Dovobetu ale ma nieporównywalnie skuteczniejsze działanie, plamy które miałem od 6 lat całkowicie znikneły, nic do tej pory nie pomagało ani sterydy ani naświtlania ani żadna inna wymyślona przez lekarzy maść. Nie jestem do końca pewien ale chyba jest dostępny tylko na wyspach. Mam nadzieję że komuś się ta wiadomość przyda, pozdrawiam.

Re: Enstilar
Wysłane przez: Krzysztof Szulc (---.163.169.195.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 08 maj 2022 - 10:26:18

Jeszcze nie próbowałem. Wyszedłem tydzień temu że szpitala i już łuszczyca wyłazi. Dziś niedziela to spróbuję. Pozdrawiam wszystkich łuszczyków. Nie martwcie są o wiele gorsze chorby. Pozdrawiam!

Re: Enstilar
Wysłane przez: xxx (---.24.127.33.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 09 maj 2022 - 16:19:33

Fajnie, że ci pomogło ale to przecież nic innego jak kalcypotriol i betametazon czyli daivobet tyle, że w postaci pianki...