Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Od 2 miesięcy jestem CZYSTY
Wysłane przez: Andrzej (---.static.gprs.plus.pl)
Data: 06 sty 2018 - 17:35:03

Po 40 latach walki z łuszczycą wreszcie BINGO !!!!!
Odmiana łuszczycy Psoriasis Palmaplantaris czyli dłoniowo stopowa.
Jakim cudem ? A no zachciało mi się odchudzania i patrzenie na etykiety co wrzucam do żołądka smiling smileysmiling smiley Bylem w tym czasie w sanatorium ( na inne schorzenie ) a że dieta była przeciwmiażdżycowa czyli skromnie i chudo a po powrocie chciało mi sie to kontynuować, mam sukces. Sanatorium to po pierwsze pełny relax przez 3 tygodnie i brak stresu.
Jest jeszcze pare drobiazgów na które mogły mieć wpływ ale przyznam, że dopiero analizuje ten cud.
Moze ktos z Was ma podobną odmiane ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Od 2 miesięcy jestem CZYSTY
Wysłane przez: j (---.gtnet.net.pl)
Data: 07 sty 2018 - 12:34:39

Ciekawe. Moje gratulacje, daj znać o sobie za jakiś czas. tongue sticking out smiley
W Nowym Roku wszystkim życzę długotrwałych efektów takich jak u Andrzeja.
Pozdrawiam
Andrzej

Wysłane przez: Czerwony kapturek (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 09 sty 2018 - 14:06:42

Uwaga! Wilk w skórze jagnięcia!

Wysłane przez: Andrzej (---.static.gprs.plus.pl)
Data: 14 sty 2018 - 11:49:54

Do Czerwonego Kapturka .

A może rozwiniesz wątek bo przyburaczyłeś swoim wpisem.

Opisałem jak po 40 latach łuszczyce wprowadziłem w stan remisji i chcę pomóc osobom z dokładnie tą samą odmianą a nie Tobie, więc po co zabierasz głoś. Napidsałm o odmianie PSORIASIS PALMAPLANTARIS bo takową mam i nie jest powiedziane że każdemu moje doświadczenie pomoże, choć myśle że jeszcze wielu innym.
Tak jak wspomniałem jeszt jeszcze pare rzeczy jakie prawdopodobnie mają wpływ.
Dziś mija prawie 2 miesiące i dalej jak nigdy przez 40 lat łapki mam czyste jak Jezusek. Co będzie dalej na pewno napisze.
Wniosków nasuwa mi się kilka o których napiszę innym razem. Jeśłi prze pół roku łuszczyca nie wróci opiszę wszystko z detalami bo nie chcę robić nadzie jeśłi mój eksperyment się nie powiedzie.
Na dziś taki o to wniosek.
PATRZ CO JESZ i NAUCZ SIĘ RADZIĆ ZE STRESEM

Wysłane przez: Adam (---.centertel.pl)
Data: 15 sty 2018 - 21:47:19

Dieta i stres nie wystarczą. Etiologię łuszczycy masz podaną w książce "Wyleczyć się z łuszczycy".
Wejdź na stronę: www.wydawnictwopandora.pl

Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.
This forum powered by Phorum.

Kontakt: EPOX, Krucza 51/81, 00-022 Warszawa info (at) epox.pl