Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Yiganerjing - maść która mi pomogła.
Wysłane przez: daniel1999 (---.173.4.17.tesatnet.pl)
Data: 14 sty 2018 - 15:30:11

Cześć !

Wyczytałem w necie , że furorę robi chińska medycyna niekonwencjonalna. Konkretnie produkty firm ZUDAIFU i YIGANERJING. Próbowałem już niemal wszystkiego Dermovate , Novate, Daivonex etc. Postanowiłem zakupić chiński krem na bazie ziół i spróbować.
Efekty są naprawdę zadowalające i cena nie wysoka.
Można ją nabyć przez chiński portal (ale czeka się ponad miesiąc na przesyłkę). Ja zakupiłem w sklepie www.yiganerjing24.pl i przesyłka była u mnie po 3 dniach.
A Wy już próbowaliście i też działa na Was ten krem ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Yiganerjing - maść która mi pomogła.
Wysłane przez: ALI (---.play-internet.pl)
Data: 14 sty 2018 - 15:37:31

Trzeba być dupkiem, by płacić jakiemuś ujbasowi 15 złotych za tubkę.
Już na Allegro taniej grinning smiley a na Ali za to kupi się 3 tubki.
I po grzybka zachwalasz lichwę i gnidę w jednej osobie tu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Yiganerjing - maść która mi pomogła.
Wysłane przez: daniel1999 (---.173.4.17.tesatnet.pl)
Data: 14 sty 2018 - 17:03:14

Pisałem , że można zakupić przez chiński portal ale czeka się długo a ja chciałem mieć na "już". Poinformowałem ludzi o efekcie i nazwie preparatu bo zapewne jest jeszcze sporo osób które nie słyszały o nim. Na Allegro zostałem oszukany kiedyś i nie otrzymałem zamawianego towaru więc szukałem sklepu w Polsce i wypraszam sobie nazywanie mnie w sposób jaki to uczyniłeś. Po za tym po pierwszym zakupie dostałem kod rabatowy na kolejne zakupy i wtedy wychodzi taniej niż Alledrogo i jestem zadowolony.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.