Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Blog o mojej walce z łuszczycą, która jest w odwrocie
Wysłane przez: Gsss (---.centertel.pl)
Data: 09 mar 2018 - 14:28:51

Dzień dobry.Od wielu lat nie wpisywałem tu żadnego posta choć czytam te forum bardzo często.Postanowiłem założyć własnego bloga na temat mojej walki z łuszczycą, która od miesiąca jest ewidentnie w odwrocie.Postaram się wrzucać 2-3 razy w tygodniu zdjęcia i efekty mojej kuracji.Jeżeli jest ktoś kto potrzebuje przede wszystkim podniesienia na duchu to zapraszam.Będę zamieszczał wszelkie informacje dotyczące mojej walki z chorobą.Zapraszam

salamanderplamisty.blogspot.com

Mam nadzieję,że administrator nie usunie mego wpisu bo zależy mi na pomocy osobom chorym na podstawie swojego doświadczenia. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blog o mojej walce z łuszczycą, która jest w odwrocie
Wysłane przez: Zygmunt (---.centertel.pl)
Data: 10 mar 2018 - 18:29:49

Admin takiego wpisu by nie usunął, nigdy tego nie robił. To jest otwarte, demokratyczne forum - jedyne takie w Polsce. Nie sądzę, żebyś często odwiedzał forum.
Czekamy na dalsze wpisy.
Pozdrawiam
Zygmunt

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blog o mojej walce z łuszczycą, która jest w odwrocie
Wysłane przez: Gss (---.centertel.pl)
Data: 11 mar 2018 - 12:01:48

Dzień dobry.Zygmunt napisał, że nie sądzi abym odwiedzał często forum. W woli sprostowania odwiedzam forum bardzo często tylko wpisywałem chyba tylko dwa posty. Pierwszy chyba w 2006 po 2tygodniowym pobycie nad morzem czarnym gdzie "spaliłem się na murzyna" oraz chyba w 2009 roku po stosowaniu diety bezglutenowej i pobycie nad Polskim morzem wszystkie wpisy opatrzone loginem Gsss bądz w tym stylu. Bardzo często czytam te forum i np: często kupowałem różne maści od pewnej znanej na forum Kasi, której mail związany jest z małym gryzoniem he. Na forum dowiedziałem się o DTC(który posiadam nie użyty zakupiony w listopadzie 2017 i zresztą moge komuś za darmo wysłać jest cały, otwart ale cały). Osoby chętne na DtC zapraszam na bloga do kontaktu lub na mail adres do wysyłki [email protected].
Już pod konie tygodnia wstawiam moje zdjęcia plam po pierwszym etapie kuracji i z ostatniego dnia w którym będe pisał post na blogu.Sami powiecie czy są postępy czy nie.
Serdecznie Was pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blog o mojej walce z łuszczycą, która jest w odwrocie
Wysłane przez: Gss (---)
Data: 15 mar 2018 - 14:00:22

Cześć. Zapraszam na mojego bloga. Wrzucam tam różne informacje dotyczące leczenie łuski. Za tydzień zamierzam dodać post ze zdjęciami moich plam na samym początku kuracji i po okresie 2 miesięcy leczenia. Zapraszam do śledzenia. Jestem ciekaw Waszych opinii wskazówek itp.Pozdrawiam

[email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blog o mojej walce z łuszczycą, która jest w odwrocie
Wysłane przez: Gss (---.centertel.pl)
Data: 19 mar 2018 - 10:52:51

Cześć. Zaglądajcie na mojego bloga. Niedługo kolejny etap kuracji. Zapraszam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.