Blog o mojej walce z łuszczycą, która jest w odwrocie
Wysłane przez: Gsss (---.centertel.pl)
Data: 09 mar 2018 - 14:28:51

Dzień dobry.Od wielu lat nie wpisywałem tu żadnego posta choć czytam te forum bardzo często.Postanowiłem założyć własnego bloga na temat mojej walki z łuszczycą, która od miesiąca jest ewidentnie w odwrocie.Postaram się wrzucać 2-3 razy w tygodniu zdjęcia i efekty mojej kuracji.Jeżeli jest ktoś kto potrzebuje przede wszystkim podniesienia na duchu to zapraszam.Będę zamieszczał wszelkie informacje dotyczące mojej walki z chorobą.Zapraszam

salamanderplamisty.blogspot.com

Mam nadzieję,że administrator nie usunie mego wpisu bo zależy mi na pomocy osobom chorym na podstawie swojego doświadczenia. Pozdrawiam

Re: Blog o mojej walce z łuszczycą, która jest w odwrocie
Wysłane przez: Zygmunt (---.centertel.pl)
Data: 10 mar 2018 - 18:29:49

Admin takiego wpisu by nie usunął, nigdy tego nie robił. To jest otwarte, demokratyczne forum - jedyne takie w Polsce. Nie sądzę, żebyś często odwiedzał forum.
Czekamy na dalsze wpisy.
Pozdrawiam
Zygmunt

Re: Blog o mojej walce z łuszczycą, która jest w odwrocie
Wysłane przez: Gss (---.centertel.pl)
Data: 11 mar 2018 - 12:01:48

Dzień dobry.Zygmunt napisał, że nie sądzi abym odwiedzał często forum. W woli sprostowania odwiedzam forum bardzo często tylko wpisywałem chyba tylko dwa posty. Pierwszy chyba w 2006 po 2tygodniowym pobycie nad morzem czarnym gdzie "spaliłem się na murzyna" oraz chyba w 2009 roku po stosowaniu diety bezglutenowej i pobycie nad Polskim morzem wszystkie wpisy opatrzone loginem Gsss bądz w tym stylu. Bardzo często czytam te forum i np: często kupowałem różne maści od pewnej znanej na forum Kasi, której mail związany jest z małym gryzoniem he. Na forum dowiedziałem się o DTC(który posiadam nie użyty zakupiony w listopadzie 2017 i zresztą moge komuś za darmo wysłać jest cały, otwart ale cały). Osoby chętne na DtC zapraszam na bloga do kontaktu lub na mail adres do wysyłki [email protected].
Już pod konie tygodnia wstawiam moje zdjęcia plam po pierwszym etapie kuracji i z ostatniego dnia w którym będe pisał post na blogu.Sami powiecie czy są postępy czy nie.
Serdecznie Was pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Re: Blog o mojej walce z łuszczycą, która jest w odwrocie
Wysłane przez: Gss (---)
Data: 15 mar 2018 - 14:00:22

Cześć. Zapraszam na mojego bloga. Wrzucam tam różne informacje dotyczące leczenie łuski. Za tydzień zamierzam dodać post ze zdjęciami moich plam na samym początku kuracji i po okresie 2 miesięcy leczenia. Zapraszam do śledzenia. Jestem ciekaw Waszych opinii wskazówek itp.Pozdrawiam

[email protected]

Re: Blog o mojej walce z łuszczycą, która jest w odwrocie
Wysłane przez: Gss (---.centertel.pl)
Data: 19 mar 2018 - 10:52:51

Cześć. Zaglądajcie na mojego bloga. Niedługo kolejny etap kuracji. Zapraszam