Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
pomóżcie prosze
Wysłane przez: julianna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 sie 2007 - 23:01:53

Witam wszystkich. Mam 32 lata i jestem chora na łuszczyce. Od 15 raku życia mam małe zmiany. W tamtym roku w listopadzie miałam troche nerwowy okres. Od grudnia zwiększyła mi się ilośc plamek na skórze. W czerwcu poszłam do dermatologa. Dostałam maści sterydowe, które mi nie pomagały. Po zażywaniu tych maści znów zwiększyła mi się ilośc plamek. Poszłam tydzień temu z powrotem do Pani doktór i jej powiedziałam, że łuszczyca mi się zwiększyła. Dostałam od niej recepte na lek Sorel i powiedziała mi, że mam ją bra przez 1 miesiąc. Biorę ją tydzień i znów zwiększyła mi się iloś plamek. Jestem załamana poszłam z kilkoma plamkami a mam ich teraz 100 razy więcej. Czemu tak jest? Jestem załamana.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomóżcie prosze
Wysłane przez: seba (---.dip.t-dialin.net)
Data: 13 sie 2007 - 23:22:54

hejsmiling smiley mialem podobna sytuacje 2 plamki i ......z czasem nagle zaczelo sie robic coraz wiecej i wiecej,,,,,,, az mnie na dobre wysypalo....NIE STRESUJ SIE!!!WIEM ZE TO CHOLERNIE TRUDNE ALE WYCISZ SIE WEWNETRZNIE I POWIEDZ SOBIE ZE PRZEZWYCIęZYSZ CHOROBE...JA OSTATNIO WPROWADZILEM KILKA NOWYCH REGół DO MOJEGO żYCIA JAK CHCESZ TO CHETNIE POROZMAWIAM Z TOBA!!! [email protected] ....smiling smiley CZEKAM NA EMAILA smiling smiley LUB GG 3105418 smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: pomóżcie prosze
Wysłane przez: J. (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 sie 2007 - 00:34:25

Ja zawsze leczę się sorelem lub curatodermem, często jest tak że jeśli zaleczam malutkie plamki które jeszcze nie urosły , to one sie najpierw rozrastają a później znikają, tak jakby wyłaziło to co ma wyjśc i już później się uspokaja smiling smiley ale to wg mnie bardzo dobre leki, jedne z najlepszych smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.