Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
yiganerjing
Wysłane przez: peelnworek (---.internetia.net.pl)
Data: 10 kwi 2018 - 22:41:03

czesc

Ktoś z Was próbował? jak efekty? wraca szybko?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: yiganerjing
Wysłane przez: xxx (---.146.203.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 11 kwi 2018 - 20:31:20

pewnie kolejne gówno pokroju maści 999 albo tego ich płynu na skórę głowy co to miał od cholery sterydów...

Wysłane przez: pelenworek (---.internetia.net.pl)
Data: 11 kwi 2018 - 21:14:58

próbowałeś ? czy tak sobie wylewasz swe żalesmiling smiley bo pytam tych co próbowali

Wysłane przez: XXX (---.146.240.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 12 kwi 2018 - 21:32:38

Wystarczy poszukać informacji w sieci,mnie to zajęło kilka sekund,przerabiałem już chińskie zioła,płyny,maści,początkowo pomaga potem nawrót aż okazuje się że to nafaszerowane sterydami gówno.Wklejam tekst skoro sam nie potrafisz znaleźć...

Aktualizacja 05.03.2018
UWAGA! Okazuje się, że maść Yiganerjing ma w składzie steryd klobetazol. Jest to steryd z najwyższej półki pod względem siły działania. Zatem zalecam odstawienie tego preparatu, gdyż nie jestem zwolennikiem sterydów. Tak silnego sterydu nie można stosować długo, mimo, iż jest go stosunkowo niewiele. Maść ta ma też w składzie dwie substancje przeciwgrzybiczne: ketokonazol i mikonazol. Badania składu dokonała brytyjska Agencja Regulacyjna ds. Leków i Produktów Zdrowotnych. Źródło PTCA; źródło MHRA; źródło Psoriasis Association.

Wysłane przez: peelnworek (---.internetia.net.pl)
Data: 15 kwi 2018 - 20:47:52

widzę, że nie rozumiesz mojego pytania smiling smiley

"Ktoś z Was próbował? jak efekty? wraca szybko?"

pytam kogoś kto to stosował a nie google, więc Ty już mi nie odpowiadajsmiling smiley

Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.