Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Szukam przyjaciółki - kochanki na dyskretne spotkania. BEZ sponsoringu
Wysłane przez: aszilke (---.play-internet.pl)
Data: 23 cze 2018 - 20:14:07

Szukam, bo seks jest przecież naturalną potrzebą. Szukam więc kogoś z Warszawy, lub okolic lub na spędzenie miłego dnia, nocy, wieczoru z obustronnym zrozumieniem. Żeby była jasność od początku - nie szukam związku - w nim byłem ze zdrową osobą przez ostatnie 9lat.
Kogo szukam? Nie jest bardzo ważny Twój wiek, ale dobrze byłoby gdyby nie różniło nas 20lat smiling smiley Nie jest istotny Twój wygląd i stan skóry, ale chciałbym, żebyś była też dobrym rozmówcą, kompanem na wyjście czasem na drinka. Wszystko jest do rozmowy i nic nie jest na siłę.
Mam 35lat, 185cm. Jeśli będziesz chciała, to opowiem Ci o sobie więcej w prywatnej wiadomości - tu nie chcę więcej się rozpisywać.

Napisz do mnie, porozmawiajmy i jak pisałem - nic na siłę.

[email protected]

Opcje: OdpowiedzCytujAkcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.