Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Infliximeb
Wysłane przez: magda (---.chello.pl)
Data: 13 gru 2005 - 21:09:21

Hej. mam zdiagnozowane łzs (po czterech latach objawów i czterech latach plątania się po różnych lekarzach). Teraz chcą mnie zacząć leczyć jakimś lekiem biologicznym - infliximebem. Czy ktoś z was brał juz takie coś? I jakie są skutki uboczne tego świństwa????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Infliximeb
Wysłane przez: janek (---.233.169.70.devs.futuro.pl)
Data: 13 gru 2005 - 21:32:13

Witaj, mi też chcą to podać, ale mam duże obawy. Po 25 łuszczycy w tym 17 łzsu, expermentach z rozmaitymi wynalazkami (mtx, cyklsporyny, Neotigason, PUVA i innne paskudztwa) nie jestenm przekonany czy po tej terapii nie będę szukał forum onkologicznego... Przecież nikt nic nie może obiecać. Widziałaś skutki uboczne? Chyba poczekam.
pozdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Infliximeb
Wysłane przez: magda (---.chello.pl)
Data: 13 gru 2005 - 21:48:25

Janek, a co to dokładnie jest za lek??? Nikt z lekarzy nie chce mówić o skutkach ubocznych. Mnie leczyli mtx, endoxanem i encortonem. Teraz mzm zaostrzenie i chcą eksperymentować (mam 29 lat) tym czymś. Napisz prosze, co wiesz o tej kuracji i skutkach ubocznych. Dzięki wielkie!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Infliximeb
Wysłane przez: janek (---.233.169.70.devs.futuro.pl)
Data: 13 gru 2005 - 22:53:06

Nie jestem lekarzem a tylko praktykiem-realistą. Nie chcę krakać ale polecam Ci forum o ZZSK (to bardzo podobne chorubsko).
http://free4web.pl/3/?9347
Tamci mają doświadczenie. Choć większość to niepoprawni optymiści. Pamiętając o ew. skutkach ubocznych miej świadomość że lek ten nie leczy a tylko likwiduje objawy. Czyli gdy go odstawisz nikt nie powie ci co dalej. Jeżeli się zdecydujesz go brać koniecznie daj znać jak Ci jest. mój adres: [email protected]
zdrowia
jj

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Infliximeb
Wysłane przez: janek (---.233.169.70.devs.futuro.pl)
Data: 13 gru 2005 - 23:06:06

popieprzyłem adres. Właściwy: [email protected]
koniecznie powiedz co dalej z Tobą

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.