Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Ortografia
Wysłane przez: Hellboy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2007 - 15:29:37

Moi drodzy czy przed wpisaniem czegokolwiek na forum nie możecie sprawdzić poprawności owej wypowiedzi?Słabo mi się robi jak czytam o kompielach i wójkach...Uważajcie trochę bo to naprawdę rażące.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ortografia
Wysłane przez: malutka (---.stansat.pl)
Data: 27 sie 2007 - 13:24:40

hehhehehe nauczyciel sie znalazł nie musisz tu wchodzić jak cie tak błedy rażą, o ile mi wiadomo kąpiel i wujek pisze się tak,myślę że zrobiłes to celowo bo jesteś złosliwy, pozatym niech każdy pisze jak chce nie Ty jesteś od osądzania innych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ortografia
Wysłane przez: Marek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2007 - 14:01:45

Popiram cię Malutka.Nie karzty mrze być tagi sdolny.rzepy nieropić błenduw
CHA CHA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ortografia
Wysłane przez: denna (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2007 - 14:04:06

Hmm, no to niezupełnie tak - niech każdy pisze jak chce - bo po coś mamy te zasady ortografii w końcu. Przyznam, że nie raz zdarzyło mi się zastanawiać, co autor miał na mysli, bo "powalająca dowolność ortograficzna" znacznie utrudniała zrozumienie i przejrzystość wypowiedzi. O interpunkcji nie wspomnę.
I nie chodzi tu o osądzanie, ale zwykły szacunek do czytających.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ortografia
Wysłane przez: Marek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2007 - 14:21:17

Ale pomyśl Denna co jest gorsze błędy ortograficzne czy nasza ł.. .
Czy nie jest wspaniałe samo to,że możemy się podzielić z kimś naszymi problemami,czy nie jest ważne to że każdy z nas,piszący na forummoże znaleść zrozumienie??????????????????????????????????????????????/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ortografia
Wysłane przez: denna (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2007 - 14:34:00

Nooo, jesli rozumowac w takich kategoriach, to wiadomo, że choroba wysuwa sie na pierwszy plan. I wiadomo, że każdy piszący tutaj oczekuje raczej rady i wsparcia, a nie poprawiania błędów.
Co nie znaczy, że na błędy wszyscy jesteśmy ślepi.
A pokonac włąsne błędy i pisownię jest znacznie łatwiej, niż pokonać chorobę.
P.S. Ja też uważam, że to forum jest wspaniałe - i cieszę się, że znalazłam tu pomocsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ortografia
Wysłane przez: seba (---.dip.t-dialin.net)
Data: 27 sie 2007 - 14:59:23

hej!!! ja tez sie bardzo ciesze ze jest to forum a jesli chodzi o błedy ortograficzne to dajcie spokój ... wspierajmy sie a bedzie nam wszystkim łatwiej...smiling smileyDUżA BUZKA!!!smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ortografia
Wysłane przez: Marek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2007 - 15:10:31

Właśnie wspierajmy,bądzimy razem i spotkajmy się w Mielnie na zlocie!!!!!!!!
Tam pogadamy o ortografi przy browarze!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ortografia
Wysłane przez: madzix2007 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2007 - 15:18:50

zgadzam się - forum daje bardzo dużo, pomaga nam w tych lepszych i gorszych momentach naszego zasypanego łuskami życia. Ale to chyba nie jest powód, żeby kaleczyć oczy forumowiczów zatrzęsieniem byków?? Ja staram się pisać poprawnie, i bardzo by mnie ucieszyło, gdyby inni również się staraligrinning smiley nie żebym wymagała, ale sama świadomość jest dla mnie miłasmiling smiley pozdrawiam winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ortografia
Wysłane przez: kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2007 - 19:47:33

JEZDEM NAoCZYCIELEM I NJE PSSZESZKACA MI ORTOGRAFIa,bo jak boli albo cieszy to mam gdzies ortpgrafie a jezdem polonizdą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ortografia
Wysłane przez: Hellboy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2007 - 21:46:19

Widzę że mój post wzbudził pewne zainteresowanie smiling smiley to dobrze bardzo mnie to cieszy smiling smiley wiadomo że łuszczyca jest znacznie ważniejsza niż błędy ortograficzne niemniej jednak osoby kulturalne jeśli wypowiadają się publicznie starają się nie robić byków smiling smiley pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ortografia
Wysłane przez: Pluum (---.tp.unicity.pl)
Data: 28 sie 2007 - 10:14:13

Zgadzam sie z Hellboyem. Przeciez czasami nie idzie czytac bo takie bledy. A choroba ( luszczyca) nie ma tu nic do rzeczy. No chyba, ze ktos ma dysortografie. Ludzie czytajcie co napisaliscie. Z szacunkiem. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.